Niesłuszyny ban
#1
Zostałem niesłuszne zbanowany, ponieważ mój kolega robił sobie multi-konta
i okradł typka który się zemną wymieniał. Główne konto mojego kolegi to Luq_
w tamtym wątku napisałeś ze moje konto na forum ma takie samo ip jak te konta. Może dlatego że kolega mi konto zakładał bo miałem problem z rejestracją Kiedyś już Aprilka zakładała mi konto no ale zapomniałem jakie jest hasło do tego konta Myślę że powinieneś bardziej zbadać tą sprawę nie wiem może sprawdzić ip internetu Jak o czymś zapomniałem napisz niżej
Z góry przepraszam za błędy ale pisze to na szybko
#2
Sprawdzane jest IP ostatniego logowania, przecież sprawdził IP. Cichy chyba nie może już nic zrobić
#3
Słuchaj on mnie zbanował za mk bo kolega mi zrobił konto i na forum miałem tylko takie samo ip jak te multikonta ale w mc juz mam inne
#4
O ile mi wiadomo Cichy sprawdza IP z którego napisałeś post. Dalej używasz kompa kolegi?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
Nie Używałem kompa kolegi tylko poprosiłem go o to zeby mi konto NA FORUM założył
#6
To dlaczego posty które piszesz (prawdopodobnie) są pisane z tego zamego IP co mają mulciaki?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#7
Bo to konto zakładał mi mój kolega?
#8
ja nadal nie rozumiem tego, ze twoj kolega zakladal multikonta tylko po to aby zajac dzialki, na ktorych dodawal wlasnie ciebie (nie wchodzil od kilku/kilkunastu dni).
jakos nie widze, aby on w ogole gral i wchodzil na ten konta, jakby to robil tylko dla dzialek, to zapewne dodalby do kazdej swoje glowne konto aby sie nie przelaczac na pozostale.
ty wlasnie byles dodany do ich wszystkich.

dziwne jest tez to, ze (zapewne) nie wchodzac prawie w ogole na forum akurat zjawil sie w tej chwili, gdy zostala na niego napisana skarga.
w dodatku wtedy gdy ukradl mantkowi (nie wiem jak sie jego nick odmienia) dzialke, to oczywiscie dodal do niej ciebie gdzie sobie cos budowales, a jego juz nie bylo na serwerze.
nawet nie zaplaciles mu za ta dzialke, a dobrze wiedziales, ze jest juz twoja.
tak czy siak ban jest sluszny, jesli nie za multikonta, to za oszustwo.
ty nawet nie miales 200 tys. na koncie, aby zaplacic mu za to dzialke gdy dokonywales transakcji.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Sprawdz sobie ip nicku Matty23 tam jest gdzieś filmik jak jesteśmy na pvp razem i to będzie dowód ze to nie moje konta
#EDIT Znalazł sie na samym początku filmiku widać mój nick https://www.youtube.com/watch?v=bZa9SjLQ...e=youtu.be

A tak w ogóle To to mi wyskakuje jak próbuje zrobić konto


Załączone pliki Miniatury
   
#10
nie zostaniesz odbanowany.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości