straszy mnie
#1
Cichusek jest sprawa Bo mrwojteczej mial do mnie sprawe zeby kupic mu karte za 20zl a on mi da bejkony I ostr5 I podalem kody Dal mi I bylo ok I mowi zebym mo kupil karte za 60zl a ja mowie nie man hajsu a on mowi ze napisze ci I dostane perms :|

Sr za 50zl
#2
Z doświadczenia nie polecam transakcji z tym graczem, chce coraz więcej pieniędzy, później jeśli się nie zgodzisz zaczyna chodzić, pisać, spamować i na siłę nakłaniać do zakupu. Jednak mnie nie oszukał. Takie transakcje nie są wspierane przez Administrację. Spokoju nie będziesz miał przez najbliższy miesiąc
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#3
Nie on mnie nie oszukal tylko o to chodzi ze mn straszy i pisze jak mu nie kupie to napisze co cichego to mi da perma cichy
#4
To się nazywa idiotyzm, zablokuj go i tyle
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#5
Dowodem nie może być rozmowa z Facebooka...
#6
Ale nie rozumiesz. Ja go nie oszukalem a ni ja go tylk mi chodzi ze to prawda ze jak mr wojteczkowi nie kupie doladowania to cichusrk.mi da bana chyba nie ja nic nie zrobilem on mnie santazuje
#7
(03-30-2017, 19:14)pawcio890 napisał(a): Ale nie rozumiesz. Ja go nie oszukalem a ni ja go tylk mi chodzi ze to prawda ze jak mr wojteczkowi nie kupie doladowania to cichusrk.mi da bana chyba nie ja nic nie zrobilem on mnie santazuje

Jeżeli naprawdę cię szantażuje... Nie musisz się bać. Nic ci nie zrobi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Tails ja sie nie boje go tylko on mii wmawia ze jak mu nie kupie to cichusek mi bana da
#9
(03-30-2017, 19:33)pawcio890 napisał(a): Tails ja sie nie boje go tylko on mii wmawia ze jak mu nie kupie to cichusek mi bana da

Ale zrozum, że nie dostaniesz żadnego bana...
#10
Jak go oszukasz to cichy ci da bana, a jezeli nie to nie boj sie.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości