Wymieniarko
#1
Siema, mam pomysł na wymieniarko, otóż aby tylko górna część np. Drewno i nie może być przezroczyste, dlacZego to później. I na dole zostawić otwór.
Otóż. Nie przezroczyste, aby nie było widać, że ktoś mia diaxowa zbroje etc. I nie kampic.
Dziurkę na dole zostawić aby zostawić itemki, komuś np. Powiedzmy Rafonix552 mnie przetrzymuje, a ja piszę do ziomka np. Sony552 ziomek mnie przetrzymuje w wymieniarce weź moje oty i mi potem daj. Daje ity zabijam się odzyskuje ity i jest git.
2. Może to być bez sens z tą dziruka, można ułatwić oszustom, ale jak nie to to chociaż zamiast drzwi zrobić nie przezroczyste bloczki.
Jeśli wiemy kto jest w wymieniarce kampimy po ity, jak to przyjaciel, a nie każdy po to pójdzie. Tak czy tak jak jest oszust musi wejść z plytki. Ale jak napiszemy na czacie, że nas przetrzymuje, wtedy będzie mogl randomowy gracz wsiąść. Ity moje. A jeśli random Player nie będzie wiedział, że mam diaxowy set to nikt nie będzie pewnie kampil.
Edit jednak nie dawaj dzirki, ale to drugie jest przydatne.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S6 Edge + przy użyciu Tapatalka
#2
WTF, Ortografia ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
(03-02-2017, 17:17)PepsiCola napisał(a): WTF, Ortografia ...

Musisz się czepiać ludzi którzy mają z tym problem? Ty też kiedyś nie umiałeś..
#4
Myślę że nie za dobry pomysł, dlaczego już Ci pisze np.

Jest jakiś np taki Franek i Władek nie? Noi Franek sprzedaje, Władek kupuje co się okazuje Franek daje im który chce sprzedać a Władek daje koledze przez tą dziurkę ci pisałeś loga i ma itp za free.

Pomysłowo ale nie dokonca ok

Błędy

Im - itm

Sorki xD nie przeczytałem drogi podpunkt...
#5
Pomysł ogólnie ciekawy, choć niestety (tak jak pisałeś w drugim punkcie) znajdą się takie złośliwe robaczki, co wykorzystają te "dziurki". Moim zdaniem te "dziurki" spowodowałyby utratę sensu wymieniarek, gdyż tam się jedynie wymienia, a nie "ej, to ja go oszukam, ty wezmiesz ity a potem oddasz mi, ok?".

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości