problem
#1
mój nick z gry: hmurka
Problem: Otóż, na mojej działce ostatnio zmodernizowałam magazyn i przy ustawianiu tzw. "śmetnika" czyli dołka z lawą, który mam przy granicy działki nie mogę obudować kamiennymi cegłami, co drażni moje oczy przy pełnowymiarowym pomieszczeniu obudowanym tylko cegłami kamiennymi. Do mojego nietypowego problemu dołączam nietypową prośbę, czy mógłbyś Cichy wstawić mi tam blok cegły kamiennej? Id mojej działki 10;13, dołączam ss


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Sama możesz to zrobić tylko nie dołączaj bloczka do ziemi, tylko dołącz go do cegiełek postawionych wzdłuż działki i powinno być ok.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
(01-07-2017, 23:27)Rzepielinka napisał(a): Sama możesz to zrobić tylko nie dołączaj bloczka do ziemi, tylko dołącz go do cegiełek postawionych wzdłuż działki i powinno być ok.

jej chyba chodzi o to, ze ziemia za ta lawa nie nalezy juz do dzialki, tylko do tej "granicy".
nie moge ci tego zabudowac, bo potem to juz tak zostanie. musisz po prostu przesunac scianke swojego domku jesli chcesz miec tam smietnik.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości