Zmiany
#1
Witam kolejny wątek do tego spamer Kacpiego

1. Zmiana spawnu
Na classicu spawn od zawsze jest taki sam, na święta zostają zmienione kolory na bardziej świąteczne. Na prisonie spawn w tym roku został zmieniony całkowicie. Jeśli Ci się nie chce/nie masz czasu to mogę zrobić za Ciebie ten spawn. Jak coś to podeślij mi mapkę akutalnego spawnu przerobię ją/ w tym samym miejscu zrobię nowy.

2.Arena pvp
Aktualnie jak wszycy dobrze wiemy są dwie areny pvp. Tylko po co?! Ja bym powrócił do rozwiązania z przed kilku lat, a mianowicie jedna duża nowa arena pvp na nowym spawnie. Powód jest prosty, w tej chwili arena pvp opiera się na tym żeby czekać aż ktoś "sypnie" wbiegać i dobijać osobę która go zabiła. Kiedyś po pvp biegało po 5-10 osób i było można się bawić. Co do mini areny to jest do usunięcia.

3.Ogólne zmiany i frekwencja starszych graczy.
Bardzo dużo starych graczy odchodzi bo na serwerze brakuje zmian, nawet nowa surowcowa by dużo zmieniła. My nie chcemy jakiś nie wiadomo jakich zmian, małe nam wystarczą. np: Chcieliśmy jajko "muchomorowej" krowy odpowiedź "nie.", dodanie nowych itemów do sklepiku "nie." zawsze jest "nie.". Czy nie możesz raz na jakiś czas dodać czegoś nowego?

4. Surowcowa
No i ostania propozycja zmiany. Myślę, że czas najwyższy zmienić mapę surowcową. Dawno nie był zmienia no i ogólnie więcej zabawy przy szukaniu czegoś a nie cały czas home na książkach i biomach.

PS: Pozdrawiam i sorki za błędy językowe :/
#2
1. Przydałoby się
2. Fajnie Było z jedną areną
3. Nie
4. Niech surowcowa się resetuje co 2-3 dni ale żeby była inna mapa
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
(12-19-2016, 18:02)JaFilip napisał(a): 4. Niech surowcowa się resetuje co 2-3 dni ale żeby była inna mapa
O to właśnie chodzi, nowa mapa restartując się tak samo.

Btw tak wiem Cichy zaraz napisze, że i tak każdy znajdzie co będzie chciał. Niby tak ale właśnie ruszą dupę(przepraszam za niecenzuralne słowo) i poszukają a nie tylko /home 1 /home 2 /home 3 i już free diaxy/książki/biomy obrobione. Jak możesz nie zamykaj tematu po twojej wypowiedzi, chciałbym żeby jak najwięcej graczy się wypowiedziało.
#4
1. Nowy spawn umili grę.
2. Świetna rzecz, gracze bijący się są skupieni na jednym obszarze, a nie rozproszeni po dwóch.
3. Fakt, drobne nowości umilą rozgrywkę.
4. Nie chodzę zbyt często tam, ale nie podoba mi się, że rzeczy są mało warte tylko z powodu "/sethome pod diaxami czy /sethome przy jakimś lochu z fantastyczną księgą", więc się przyda.

Niedostępny
#5
Kiedyś było tak że itemy ktore kiedys kosztowały 20/30k teraz max 10k...
Mapę mozna zmienic jestem za
Mini pvp usunąc w p***du bo to tylko psuje gre i dodaje na serwer wiecej typków z huzuni.
Co do spawny jestem za!
#6
1.Na tak
2.Na nie
3.Surowcowa niech zostanie Smile
#7
1. postaram sie zrobic cos nowego, ale nie w najblizszym czasie.
2. zrobie jedna niezbyt duza arene na nowym spawnie.
3. nie.
4. nie da sie zrobic aby surowcowa byla inna za kazdym razem, ale moge zmienic na cos nowego. (edit: przy nastepnym resecie surowcowej powinna byc nowa mapa, dlatego uwazajcie na swoje sethomy)
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości