ważna sprawa do cichego
#1
Cichy pisałem już do cb na prywatnych wiadomościach o problemie z jednej strony czuje się olany przez administracje .Więc bruce do tematu cichy wytłumacz ty czemu znikły mi działki jak co tydzień wchodziłem na serwa działki itp. I oczywiście stosowałem się wszystkimi radami a najważniejsza to bycie co 2 tygodnie a ją zawsze wchodziłem co tydzień . Nie dość że straciłem 3 działki i obok spawna. A byłem co tydzień . To te działki były warte nawet do 12 milionów ok. I chciałbym się dowiedzieć czemu to straciłem nie wiem cichy czemu czy to przez to że zmieniłemś spawna nie wiem ale chciałbym to odzyskać jak będziesz chciał konkretnie wiedział co straciłem jak będziesz mi to zwracał napisze ci na prywatnej wiadomości . Wiem że jesteś uczciwy i że wrócisz to mam nadzieję że postapisz utciwie . A jednocześnie mogę wytłumaczyć czemu nie ma mnie tak często bo studiuje :-) i przepraszam ale primo nauka bo dobra praca się nie znajdzie i wam drodzy gracze życzę to samo. :-):-):-):-)
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
No i co, że wchodziłeś, musiałeś stawiać "klocek" na działce, aby się nie usuneły, wątpię aby te działki były tyle warte.
#3
nie wiem czemu straciles dzialki, ale gracze ktorzy regularnie graja nie maja z tym problemow.
moze cos ci sie pomylilo, moze pomyslales, ze wchodziles w tym tygodniu na serwer, a tak na prawde byles 2 tygodnie temu.
duzo rzeczy moglo sie wydarzyc, po prostu trzeba grac i rozwijac dzialke, a nie tylko wchodzic zeby sie nie usunely, a jak juz sie wchodzi to wypada pograc kilkanascie minut, pobudowac cos na dzialce, bo samo otworzenie drzwi czy skrzyni jej nie odswiezy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości