Jestem Oburzonas
#1
Jestem oburzona dla czego niby SlenderBG dostal bana za wykorzystywanie bledow gry jak byl ze mna!? on nic nie robil no kurde
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#2
byl dodany do tej dzialki: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid171203
i razem z marioxpompa zostali zbanowani
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Wreszcie za takie coś jest ban, wkurzające to było jak ktoś się notorycznie bawił w takie rzeczy.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
co z tego ze byl dodany?~![/align]
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#5
Już tłumaczę - otóż taka zabawa tłokami może być traktowana za griefing, jeśli naruszysz czyjąś działkę. Były już o to awantury, że ktoś stracił blok głowy od tego, albo inne cenne rzeczy.

+ nadużywanie błędów w grze nie jest uczciwe

Niedostępny
#6
(09-18-2016, 12:42)IamAwesomeArcher napisał(a): Już tłumaczę - otóż taka zabawa tłokami może być traktowana za griefing, jeśli naruszysz czyjąś działkę. Były już o to awantury, że ktoś stracił blok głowy od tego, albo inne cenne rzeczy.

+ nadużywanie błędów w grze nie jest uczciwe

Ale on może nawet nie wiedział że ktoś go dodał, nie ma na to wpływu - sam się usunąć nie może
[Obrazek: 41c8bbcfb638.jpg]
Niedostępny
#7
Jakoś nie przyszedł na forum i się nie tłumaczy. Przy takim obrocie spraw jest to logiczne że banuje się właściciela i dodanego do działki. Poza tym to tylko tydzień, wytrzyma tyle, bez przesadności.
¯\_(ツ)_/¯
#8
(09-18-2016, 12:49)Libter napisał(a):
(09-18-2016, 12:42)IamAwesomeArcher napisał(a): Już tłumaczę - otóż taka zabawa tłokami może być traktowana za griefing, jeśli naruszysz czyjąś działkę. Były już o to awantury, że ktoś stracił blok głowy od tego, albo inne cenne rzeczy.

+ nadużywanie błędów w grze nie jest uczciwe

Ale on może nawet nie wiedział że ktoś go dodał, nie ma na to wpływu - sam się usunąć nie może

raczej gracz go nie dodal tylko po to aby oboje dosrali bana dodatku ryzykujac utarte majatku na dzialce.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
(09-18-2016, 13:16)Cichusek napisał(a):
(09-18-2016, 12:49)Libter napisał(a):
(09-18-2016, 12:42)IamAwesomeArcher napisał(a): Już tłumaczę - otóż taka zabawa tłokami może być traktowana za griefing, jeśli naruszysz czyjąś działkę. Były już o to awantury, że ktoś stracił blok głowy od tego, albo inne cenne rzeczy.

+ nadużywanie błędów w grze nie jest uczciwe

Ale on może nawet nie wiedział że ktoś go dodał, nie ma na to wpływu - sam się usunąć nie może

raczej gracz go nie dodal tylko po to aby oboje dosrali bana dodatku ryzykujac utarte majatku na dzialce.
Ja mysle, ze ban jest sluszny. To jest psucie komus gry, kradziez, a przy tym zasmiecanie jakimis dirtami przejsc. Niech gracze wiedza, ze tak sie nie robi, jedni beda wtecy powstrzymywac drugich. A tak to sobie pomagaja :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości