Cheaty
#1
Mój nick: lassem39
Nick oskarżonego: kamilt
Opis sytuacji: Zabił mnie na cheatach, myślałem, że wszystko stracone i zobaczyłem, że mam włączone nagrywanie więc puściłem sobie od momentu zabicia i to nagrałem Tongue
Dowód/screen: Film.



Dodatkowa wiadomość do Administracji:
Proszę o rozpatrzenie mojego wątku odnośnie multikont klik Emerald
#2
Następnym razem gdy nagrywasz cheatera to na nagraniu ne odtwarzaj nagrania bo w ten sposób jest gorsza jakość niż w orginale.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#3
(05-24-2016, 13:02)Remi2005pl napisał(a): Następnym razem gdy nagrywasz cheatera to na nagraniu ne odtwarzaj nagrania bo w ten sposób jest gorsza jakość niż w orginale.

Jakość jest dobra. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Powtórzę. Gdy gracz zabił mnie na cheatach nie wiedziałem, że mam włączone nagrywanie więc myślałem, że wszystko stracone. Po chwili zorientowałem się, że wszystko się nagrało, wyłączyłem nagrywarkę i odtworzyłem filmik w aplikacji w momencie zaczęcie "klepy" i zacząłem nagrywać na czysto. Jeżeli Ci coś nie pasuje i chciałbyś oglądać dziesięciominutowy filmik jak gram to nie ma problemu, z chęcią go podeśle. Ja uważam, że jakość filmu jest dobra i widać używanie cheatów. Jeżeli chcesz się poskarżyć na jakość to napisz to w wątku gdzie nagrywają telefonem (stary ninio Smile ) a nie. Radzę Ci poprawić literówkę w "ne" i ortografa w "orginale" gdyż pisze się "oryginale".

To na tyle z mojej strony i dziękuję za uwagę.
#4
zbanowany.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości