skarga
#1
Jeżeli chcesz na kogoś złożyć skargę, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.

Wzór:
Twój nick: Magda123love
Nick oskarżonego: HubPlayGames
Opis sytuacji: oskarza bez dowoduw klamie
Dowód/Screen:ss


Załączone pliki Miniatury
   
#2
TO nie hub to ja się przyznam bo nie chce aby miał bana...a ty to możesz pisać bez podstawnie bez dowodów kłamac ze jestemsmy oszustami ? nie! po zatym jak iam pisal to jest tylko nasza opinia i możemy ja wyrazić zaraz ci dam cytat a sami adminowie to zatwierdzili

//Edit
przeczytaj ostatnia wypowiedz w tym wantku
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=18168

//Edit 2
cytuje: "To, że ktoś pisze, że inny gracz jest oszustem, to jedynie wyraża swoją opinię na temat tegoż gracza"
........................................UwU
Niedostępny
#3
Przestańcie już. Mateuu po prostu możesz myśleć o Magdzie co chcesz ale nie spamuj,że jest oszustką bo jest to nie potrzebne.Też tak uważam ale chcę zachować to dla siebie. Tylko gdybym ja była modem to bym sprawdziła czy faktycznie jest oszustką.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
(01-04-2016, 16:48)GrzanaPL napisał(a): Przestańcie już. Mateuu po prostu możesz myśleć o Magdzie co chcesz ale nie spamuj,że jest oszustką bo jest to nie potrzebne.Też tak uważam ale chcę zachować to dla siebie. Tylko gdybym ja była modem to bym sprawdziła czy faktycznie jest oszustką.

Ale ja chciałem dać spokuj ale na forum i już psiałem skarge caly czas mnie nzaywa oszustam...a dla mnie to ona jest i wyraziłem swoja opinia co mogę zrobić ;p
........................................UwU
Niedostępny
#5
A nie możecie siedzieć cicho obydwoje? Po prostu możecie się nawzajem uważać za oszustów ale nie inforumujcie całego świata o tym. Denerwujecie mnie już i pewnie nie tylko mnie. ;-; Chociaż spróbujcie.
PS. Mnie też nazwała oszustką ale mam na to wyjebongo bo nie dorasta mi do pięt. Polecam takie myślenie (y) :p Jak będziecie obydwoje tak myśleć to się może uspokoicie?
//edit I zmień sygnaturę bo już wszyscy o tym wiemy dzięki tobie xD Tongue Big Grin
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#6
(01-04-2016, 16:54)GrzanaPL napisał(a): A nie możecie siedzieć cicho obydwoje
Tak tylko ja chciałem siedzieć cicho a ona mnie wkońcu sprowokowała...tak niech cały serw zna moją opinie!
........................................UwU
Niedostępny
#7
Nie możesz olać jej? Jest młodsza ? Pomyśl czy chcesz się z gówniarzami kłócić? Mniej trochę więcej rozumu.Bo może się okazać,że ona będzie mieć więcej i przestanie a ty nie.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#8
Keep calm... Dlatego nie robimy transakcji z osobami, których nie lubisz i/lub podejrzewasz o oszustwo.

Jednak ostatecznym rozwiązaniem sporów byłoby przejrzenie logów (jeżeli one istnieją na tym serwerze) z ciągu do kilku tygodni wstecz - wtedy poznalibyśmy prawdę i całą prawdę.

Niedostępny
#9
To coś więcej niż przyjaźń xD

Nie emanujcie tak nienawiścią do siebie...
Nic jej nie udowodniliście, ona wam nic nie udowodniła, jesteście niewinni, ona też.

Kiedyś wam się dostanie za te kłótnie.
Pozdrawiam

Usuwam sygnaturę Mateuu.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości