Głodny jestem...
#11
(12-26-2015, 20:23)Kuba6850 napisał(a): Jestem za. Administracja wolała powiększyć strefę cheatow kosztem jedzenia ...
W masarni sa normalnie eventy ;p

kuba chciałeś powiedzieć że eventy 24/h ;D (nawet skaczą czasami ;-; )
#12
Do rzeczy:
1. Pozbyto się jednej masarnii. (jedzenie teoretycznie jest cenniejsze...)
2. Powiększono przez to MiniPvP, które i tak jest siedliskiem aurowców. (gracze są niezadowoleni, że aurowcy mają więcej miejsca do popisu...)
3. Potwornie dużo osób pcha się do jednej masarnii. (bądź cierpliwy, mówią...)
4. A duża część osób nie ma dużo czasu na czekanie na mięsko. (afk? fajnie, ale mi się spieszy...)

Otóż, moim zdaniem, można dalej mieć tą jedną masarnię, natomiast jeżeli komuś się spieszy, to chyba wykupi trochę mięska po (załóżmy) $10 za sztukę? ($10 za 1szt. | $160 za 16szt. | $640 za 64 szt.) Może i drogo wyjdzie, ale raczej jedzenie jest cenne, zwłaszcza przy dłuższej wyprawie...

Niedostępny
#13
Tak ale niestety usunięto 1 masarnie (nie chcieli wogole) aby te glopie restauracje w których stejka kupisz za 20$ lub 100$ (to drogo jak na nowych graczy)
Moja rada kup se krówki i chocuj i zabijaj a przy okazji bendziesz miał skorke Wink
........................................UwU
Niedostępny
#14
(12-27-2015, 00:59)IamAwesomeArcher napisał(a): Do rzeczy:
1. Pozbyto się jednej masarnii. (jedzenie teoretycznie jest cenniejsze...)
2. Powiększono przez to MiniPvP, które i tak jest siedliskiem aurowców. (gracze są niezadowoleni, że aurowcy mają więcej miejsca do popisu...)
3. Potwornie dużo osób pcha się do jednej masarnii. (bądź cierpliwy, mówią...)
4. A duża część osób nie ma dużo czasu na czekanie na mięsko. (afk? fajnie, ale mi się spieszy...)

Otóż, moim zdaniem, można dalej mieć tą jedną masarnię, natomiast jeżeli komuś się spieszy, to chyba wykupi trochę mięska po (załóżmy) $10 za sztukę? ($10 za 1szt. | $160 za 16szt. | $640 za 64 szt.) Może i drogo wyjdzie, ale raczej jedzenie jest cenne, zwłaszcza przy dłuższej wyprawie...

czy tobie wiecznie cos musi nie pasowac? ty wszystko chcesz miec za darmo, prezenty, jedzenie, moze tez diamenty, co? wysil sie i sam zbierz jedzenie, a nie zebraj o wiecej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości