Ceny w skupie...
#1
Smile 
PRZECZYTAJ CAŁY WĄTEK, ZANIM SIĘ WYPOWIESZ! Big Grin
NIE ZAMYKAJ WĄTKU! BĄDŹ MIŁY I DAJ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ INNYM GRACZOM Smile


Jako że jestem SVIPem to mam propozycję, która nieco zwiększy "opłacalność, wartość" VIPa/SVIPa (nie będę już wspominać o benefitach - to będzie co innego Tongue)

Na skupie piasek dusz sprzedaje się za $4 za sztukę -> proponowana nowa cena: $5 do $6

Na skupie netherrack sprzedaje się za $2 za sztukę -> proponowana nowa cena: $2.5 do $3

Na skupie łza ghasta sprzedaje się za $15 za sztukę -> proponowana nowa cena -> $250 do $500 (ponieważ ghastów jest bardzo mało, więc wypadałoby zwiększyć wartość łez Tongue)

OD RAZU MÓWIĘ! To żadne PayToWin! Wcale nie musisz zarabiać koniecznie na tym, co powyżej opisałem. Więc postanowiłem podać propozycje nowych cen skupu dla surowców "zwykłych", żeby gracze nie byli poszkodowani Wink

Na skupie piasek sprzedaje się za $1 za sztukę -> proponowana nowa cena: $1.25 do $1.5

Na skupie piaskowiec sprzedaje się za $2 za sztukę -> proponowana nowa cena: $2.75

Na skupie węgiel/węgiel drzewny sprzedaje się po $1 za sztukę -> proponowana nowa cena: $2

Na koniec, żeby "dyniarze" nie czuli się źle (w końcu wykonali spory kawał roboty), to (patrz poniżej)

Na skupie dynia sprzedaje się za $2 za sztukę -> proponowana nowa cena: $3 do $4

Przyjmę każdą waszą opinię i komentarz Big Grin Im więcej, tym lepiej! Big Grin Z góry dziękuję! Big Grin

Niedostępny
#2
A po co podwyższać cenę o 0.25$ albo 2 $ i tak to nie jest żadna różnica?
#3
Full EQ piasku (35 staków) -> $2240 (obecnie) | $2800 (po zmianie)

Full EQ piasku dusz (35 staków) -> $8960 (obecnie) | $11200 (po zmianie)

I nie mów mi teraz, że to żadna różnica xD

Niedostępny
#4
tak ale cichy dobrze ze zmniejszył cene dyń bo takto każdy by se robi dyniarke i byl bogaty więc zrobił troche trudniej
........................................UwU
Niedostępny
#5
Być może i tak Tongue Jednak przez to MI się nie opłaca xD

Zwyczajnie chodzi mi o to, że odkąd ceny dyń spadły to ogólnie ci zarabiający na dyniach również zostali "pokrzywdzeni"

btw. Auto-Dyniarka to coś w rodzaju INWESTYCJI, czyli trochę, jak w realu Big Grin

Niedostępny
#6
1. Stanowczo nie dla powiększenia ceny skupu piasku dusz. Łatwo go wydobyć i 10K za eq to dobra cena.
2. Nie po to cena dyń została zmniejszona, żeby zaraz ją powiększyć do prawie takiej samej jaka była.
Wcześniejsza cena psuła gospodarkę serwera. Znam takie osoby co się wypowiadały, że zarabiają kilkanaście tysięcy dziennie. Mają dużo kasy i nie mają co z nią zrobić.
3. Netherrack też łatwo wydobyć w dodatku cały nether to on, więc nie.
4. Reszta taka sobie. Myślę, że nie ma sensu, żeby Cichy się ruszał .-.
#7
To w takim razie cena skupu diax podnieść do $125 Smile

Prosze? Big Grin

Niedostępny
#8
Ty już nie przesadzaj z tymi cenami, na classicu możesz się wzbogacić w moment. Poza tym faktycznie bezsensowne by było podnoszenie ceny o 1-2$ Shocked Na następny raz jak chcesz przeprowadzić sondę co kto myśli o danej propozycji to wrzuć to w off-topic, bo zaśmiecasz forum.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości