Propozycja
#1
Big Grin 
Mam taki jeden problem: jakiś czas temu mocno się zająłem prisonem, i zbudowałem dużo rzeczy na działce. No ale potem na jakiś czas zająłem się pewnym angielskim serwem bo tam akurat pojawiła się nowa fajna minigra. Wracam na więzienie, i bum! - piszę /dom i mi mówi że "nie mam działki #1". No i tak mnie ten gupi system strollował bo usunął mi działkę na której tak dużo rzeczy już porobiłem. Mam taką propozycję: żeby system nie usuwał działek spełniających pewnego kryterium. Najlepszym takim kryterium byłoby na przykład posiadanie jakiejś rangi VIPa, ale może to też być posiadanie działki z bardzo cennymi rzeczami w skrzyniach albo takiej w której dużo klocków jest innych niż na świeżo zresetowanej działce. Proszę nie zamykaj tematu bo chcę usłyszeć opinie innych! Aha, jeśli będzie wyglądało na to że ty/ludzie to polubią, to od razu zrób to samo na skyblocku i waterblocku. Może ciebie albo twoich programistów dużo wysiłku kosztować, ale naprawdę warto bo mniej graczy będzie przestawało grać na serwie z powodu usunięcia jego działki/wyspu.
#2
Nie da się, bo to PlotMe.
Niedostępny
#3
Działki są usuwane po 14 dniach (2 tygodnie) a w wakacje 21 dni(3 tygodnie) podczas nieobecności gracza Smile

Na nie e bo ktoś se kupi vipa i nie będzię wbijał rok lub bedzie mial pusta dzialke blisko spawnu ;p po 2 wystarczyło wbić na 5 min na all działeczki i by się odświeżyły

Do zamknięcia...
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości