Jeżeli sie tylko dowiem Kur*a kto to byl !!!!!
#1
Exclamation 
Jak sie tylko ***** dowiem kto mi cale dzialke ojebal obiecuje, przyjade, namierze, WPIERDOLE !!!!!!!!!!!!!!!

Dzis se wbijam na server all ok gites pacze na dzialke niby nic, wszystko jest chcialem dac gosciowi pare diax <za jedne rzecz> pacze ni ma, skarbiec? PUSTY !!!
10 Stackow Blaze? Nie ma.
6 stack blockow diax? NIE MA !!!!!!
Slimy, potki, ksiegi, kilofy, koxy, zbroje ?? NIE MA !!!!!
I wiele pierdół...
KILOFY ( 50 szt 4/3, oraz kilka 4/3/3 i 4/3/1 )

Jakim to jest chu*em mozliwe, jak tylko jest dodany moj kumpel z klasy, i mam pasy na jego konto, wiec KTO KUR...
Po 2, on tu tylko ze mna gra... Raz na rok...

Ja to obiecuje. Jak to sie nie wyjaśni zrobie taki rozpier**l ze sie serwer nie pozbiera, bedzie taki rozglos ze nikt juz tu nie przyjdzie.
Żądam wyjaśnień, NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!!!!!

Proszę o sprawdzenie ostatniego logowania gracza lsiman.

A tylko ktoś napisze "Do zamkniecia" lub na "Off Topic" Przysiegam, bedzie rzucanie mięsem.
#2
Ochlon... Nie odzyskasz itemow bo zawsze będą podejrzenia ze ich nie mailes

Do zamkniecia
Frost Corporation z o.o.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Jak to ***** ich nie miałem, paziu jeden! Chcesz sobie pojdz na moja dzialke zobacz ze ojeb*na z diax, boze, tu nie idzie o kilka diaxikow, tak bym wogóle tego postu nie zakladał zj*** ...
#4
ostatni raz lsiman logowal sie 3 dni temu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Rozumiem Cichusku, ale co Jako Administrator i Właściciel masz na wytłumaczenie?

Dopiska:
Niby po co kupiłem Vipa Tutaj i na Więzieniu? Po co tracilem czas aby dobic ten rąbany milion $ Bo macie dobre oferty za to, daje wam zarobić, i co z tego mam? Wielkie dzięki ku**a ...
Jakbys mial czas wejdz na serwer classic i tepniesz sie do mnie ocenisz sytuację wydasz dezycje...
#6
ja? nic.
nic ci nie zrobilem. zapewne ktos odgadl twoje haslo lub twojego kolegi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
No to ja kur*a nie wiem co robimy:

> Zwrot pieniedzy za czas wypier**ny na tym serv i ide wpizdu
> Zwrot itemkow

Co do kolegi dostanie jutro opierdol, moze wpierdol, zobaczymy, zrobie jeszcze jedne rzecz ale narusze regulamin, wysle na Priv.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości