RYNEK!!!
#1
Exclamation 
Witam, mam ogromną prośbę. Czy mógłbyś Cichusku zwiększyć możliwość przedłużania rynku? Sześć dni to zdecydowanie za mało, już drugi raz przez to tracę (tym razem więcej niż 50k). Najlepiej by było, gdyby można było przedłużyć do 30 dni, ale i 15 będzie dobre.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie i pozdrawiam serdecznie Cichuska i całą administrację.   Wink
  Odpowiedz
#2
Ten "smaczek" jest faktycznie bardzo nieprzyjemny, a propozycje uważam za ciekawą. Ewentualnie mógłbym też zaproponować żeby itemy z wygaśniętego rynku trafiały w jakieś miejsce, żebyśmy ich nie tracili, bo to jest meega lipka.
mmm
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Ja jestem jak najbardziej za, ale uważam że na 15 lub 18 dni można by było zmienić. Natomiast od połowy września wrócić znów do okresu 6 dni.
  Odpowiedz
#4
refff
  Odpowiedz
#5
przeciez wiedziales ze wyjezdzasz bo pisales o tym na serwerze, mogles spokojnie sie do tego przygotowac i zabrac swoje itemy z rynku i nawet go opuscic odzyskujac czesc kasy za wynajem, to nie wiem czemu masz pretensje ze ci sie usunelo, jak wiedziales kiedy sie konczy
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#6
(07-30-2024, 08:45)Cichusek napisał(a): przeciez wiedziales ze wyjezdzasz bo pisales o tym na serwerze, mogles spokojnie sie do tego przygotowac i zabrac swoje itemy z rynku i nawet go opuscic odzyskujac czesc kasy za wynajem, to nie wiem czemu masz pretensje ze ci sie usunelo, jak wiedziales kiedy sie konczy

ależ ja żadnych pretensji nie mam, jedynie mówię to jako (mam nadzieję) spoko argument na przedłużenie czasu rynku, owszem można zabrać itemki ale chodzi też o dobrą miejscówkę itp. poza tym no właśnie ja wchodzę średnio raz w tygodniu i jest to niedziela tak jak właśnie teraz. Tym razem oprócz ramek nie straciłem nic na rynku, ale ja od poniedziałku do soboty pracuję i nie mam czasu tak wbijać jak dzieciaki z tego serwera. 10 dni byłoby wystarczające w zupełności czy nawet te 9 (wtedy można raz w tygodniu odświeżać, kosztowałoby to 3 kliknięcia w tabliczkę :Smile )
  Odpowiedz
#7
(08-04-2024, 06:09)Regnis_Legov napisał(a):
(07-30-2024, 08:45)Cichusek napisał(a): przeciez wiedziales ze wyjezdzasz bo pisales o tym na serwerze, mogles spokojnie sie do tego przygotowac i zabrac swoje itemy z rynku i nawet go opuscic odzyskujac czesc kasy za wynajem, to nie wiem czemu masz pretensje ze ci sie usunelo, jak wiedziales kiedy sie konczy

ależ ja żadnych pretensji nie mam, jedynie mówię to jako (mam nadzieję) spoko argument na przedłużenie czasu rynku, owszem można zabrać itemki ale chodzi też o dobrą miejscówkę itp. poza tym no właśnie ja wchodzę średnio raz w tygodniu i jest to niedziela tak jak właśnie teraz. Tym razem oprócz ramek nie straciłem nic na rynku, ale ja od poniedziałku do soboty pracuję i nie mam czasu tak wbijać jak dzieciaki z tego serwera. 10 dni byłoby wystarczające w zupełności czy nawet te 9 (wtedy można raz w tygodniu odświeżać, kosztowałoby to 3 kliknięcia w tabliczkę :Smile )
tez pracuje od poniedzialku do soboty i znajduje czas na wbicie na serwer, wejsc na 5 minut zeby przedluzyc rynek to nie jest problem
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
  Odpowiedz
#8
(08-04-2024, 15:43)zuk napisał(a):
(08-04-2024, 06:09)Regnis_Legov napisał(a):
(07-30-2024, 08:45)Cichusek napisał(a): przeciez wiedziales ze wyjezdzasz bo pisales o tym na serwerze, mogles spokojnie sie do tego przygotowac i zabrac swoje itemy z rynku i nawet go opuscic odzyskujac czesc kasy za wynajem, to nie wiem czemu masz pretensje ze ci sie usunelo, jak wiedziales kiedy sie konczy

ależ ja żadnych pretensji nie mam, jedynie mówię to jako (mam nadzieję) spoko argument na przedłużenie czasu rynku, owszem można zabrać itemki ale chodzi też o dobrą miejscówkę itp. poza tym no właśnie ja wchodzę średnio raz w tygodniu i jest to niedziela tak jak właśnie teraz. Tym razem oprócz ramek nie straciłem nic na rynku, ale ja od poniedziałku do soboty pracuję i nie mam czasu tak wbijać jak dzieciaki z tego serwera. 10 dni byłoby wystarczające w zupełności czy nawet te 9 (wtedy można raz w tygodniu odświeżać, kosztowałoby to 3 kliknięcia w tabliczkę :Smile )
tez pracuje od poniedzialku do soboty i znajduje czas na wbicie na serwer, wejsc na 5 minut zeby przedluzyc rynek to nie jest problem

jakby nie byl to dla mnie problem to bym nie zawracal dupy o przedluzenie na 9 dni zamiast na 6, nie wiem po co komentujesz skoro cie to nie dotyczy
  Odpowiedz
#9
refff
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości