Problem z vipem
#1
Exclamation 
Cześć dziś chciałem sobie kupić Vipa lub Svipa, mimo dostosowania się do zasad regulaminu płatności pieniądze zostały wysłane, zmarnowałem 20 zł bo pomyślałem ze to jakiś błąd wiec spróbowałem ponownie i to samo kupiłem w sumie svipa potem vipa i jeszcze raz vipa mimo to żadna rangi nie dostalem  Angry  Co mam zrobić? 


Jakby coś to sorka za orto
#2
w jaki sposob placiles za range? sms, paysafecard czy przelewem?
na jakim trybie chciales kupic range?

jesli kupiwales smsem, to podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu z ktorego wysylales smsa
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
kupywalem przez paysefcarda az 3 razy wszystko bylo poprawnie dokladnie wybieralem na pvp z pistoletami i stosowalem sie do zasad, pisalo mi sie ze wszystko sie udalo podalem dobry kod bo pieniadze przepadly nawet na stronie skylad przenieslo mi sie i pisalo ze zyczymy ci milej gry zakup zostal udany... sorka za orto bo pisze szybko
#4
Najlepszym sposobem było by gdyby cichy dał ci jakoś tego vipa czy coś w tym stylu.
#5
Ludekke22 rozumiem cie ale w każdym badz razie jestem smutny bo jednak nastawilem sie by kupic sobie tego vipa i wszystko bylo juz zalatwione sie cieszylem a tu co ?
#6
sprawdzilem i dalo ci juz ta range, ale kolejne zakupy rangi Vip nadpisaly czas SuperVipa, wiec recznie ustawilem ci SuperVipa dodajac do niego czas z pozostalych rang
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości