pan moderator 2
#1
jak ktos czepia sie do pana moderatora ze daje bany za nic to moze temu komus pokazac moje zdiencie i zamknac mu tym gebe

cichy prosze skasuj ten watek bo jak wchodze na forum za caly czas widze ten napis JESTESCIE ZJ i nie dokoncze
#2
Stop, stop. On nie jest na głównej ani nic więc sam wchodzisz w ten wątek, zostaw Impresa w spokoju i nie czepiaj się takich rzeczy.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#3
ty coca chyba za duzo chromosomow masz jak wg cb w tym watku nic zlego nie ma
#4
(12-13-2018, 20:50)San Marino napisał(a): ty coca chyba za duzo chromosomow masz jak wg cb w tym watku nic zlego nie ma

A ty dalej o chromosomach... Na biologii się dowiedziałeś i teraz non stop "za dużo chromosomów" ... A ty wyjątkowo za mało xD
Musiałam XDD
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#5
No powiem ci Aśka, że pierwszy raz od nwm kiedy ktoś mnie wyręczył.
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
#6
juz wyladowalas swojom frustracje bo rodzice ciebie nie kochaja?

jak tak to wyjdz bo ja nie chce bana bo mnie prowokujecie!
#7
Nie prowokujemy cię i nie życzę sobie żebyś mnie obrazal, chyba że nad tym nie planujesz. Jeju straszne przekleństwo o nie no ja bym na twoim miejscu już nie wchodził na forum.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#8
Dobra, bo to już mnie wnerwiać zaczyna... Z tego co widzę to gracze (no nie wszyscy) wykorzystają każdą okazję aby się z kimś pokłócić.
Powiedźcie mi San Marino i Mrs. Darkness po co wy się wyzywacie, to serio jest taka zabawa jak jeden wyzwie drugiego od upośledzonego albo coś w tym stylu? Nie wiem wy to jakoś radość z tego macie?

A według ciebie xCoca to jak napisał wątek do moderatora, nie wiem to on go prześladuje, dokucza mu że ma go "zostawić w spokoju" i nic do niego nie pisać? Po swoich doświadczeniach wiem że tacy potrafią być upierdliwi, ale też już bez przesady.
Tak po za tym... Ty czytałeś ten wątek, a jeżeli tak to czy ty wiesz co tak w ogóle oznacza to słowo? Taka podpowiedź: https://prnt.sc/lus61x
I to ironiczne "straszne przekleństwo" właśnie jest strasznym przekleństwem, a pisanie rzeczy takich jak:
(12-13-2018, 23:33)xCoca napisał(a): Jeju straszne przekleństwo o nie no ja bym na twoim miejscu już nie wchodził na forum.
wystawia tylko o nas wszystkich świadectwo, że na ten przykład jesteśmy patusami... Tobie się podoba jak ktoś bluźni, albo zachowuje się jak typowy dres? Bo mi się wydaje że ty nie wiesz o co nawet tu chodzi, skoro według ciebie ten wątek nie jest na głównej... Ja jestem pewny że jak ktoś ciebie by tak nazwał, to zażądałbyś dla tego kogoś kary za to "straszne przekleństwo".

Oczywiście wątek jak najbardziej do usunięcia.
W sumie zaczynam się nie dziwić osobom, które uważają o nas to co uważają. Już nie napiszę co, bo nie wypada...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Dodam od siebie, że multikonta są zabronione.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości