O nie...
#1
Exclamation 
Pomyślałem sobie, że można by zdobić książeczki i tak dalej, ale nie wyszło Sad i co teraz? Jak się "pochwalić" unikatową zawartością: https://youtu.be/D1NPDLxFfE0 bo raczej nie tak jak tu

Niedostępny
#2
Dzieję się to dlatego, że tak naprawdę to ta książka nie ma podpisu. Został dodany kolorek, podczas jej nazywania i tyle.

Jeżeli koniecznie chcesz ją włożyć w ramkę, to możesz nadać jej nazwę w kowadle, ale wtedy straci kolor.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
no niestety to jest minus.
sadzilem, ze zatytulowanie ksiazki wystarcza aby pokazywal sie napis w ramce.
nawet jak zmienimy tytul ksiazki w kowadle (i straci kolor), to niczym wyglad tej ksiazki po najechaniu na nia myszka sie nie rozni od oryginalnej wersji.
prawdopodobnie jest to dlatego, ze jak masz jakis oryginalny przedmiot typu diament z niezmieniona nazwa i wstawisz go w ramke, to tez nie widzisz napisu Diament, tylko musisz najpierw zmienic jego nazwe na niedomyslna i wtedy bedzie ona widoczna.
mysle, ze "danie" ksiazki z nazwa za pomoca pluginu jest traktowane jako oryginalna nazwa i nie jest przez to ona wyswietlana w ramce.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Kilofy ze złotym podpisem dalej działają jako rzadka ozdoba, wiec nie wiem..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
(12-25-2017, 09:51)Boczek napisał(a): Kilofy ze złotym podpisem dalej działają jako rzadka ozdoba, wiec nie wiem..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Bo podpisane książki działają nieco inaczej, jak zmieniłem nazwę w kowadle to już nazwa poprawie się wyświetlała.
https://imgur.com/a/uhyX5
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
dlatego nastepnym razem prawdopodobnie bedzie jakis itemek podpisany na kolorowo.
nie bedzie autora sky-landu, ale nikt inny nie bedzie mogl zrobic takiego kolorowego podpisu (chyba?).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
(12-25-2017, 10:49)Cichusek napisał(a): dlatego nastepnym razem prawdopodobnie bedzie jakis itemek podpisany na kolorowo.
nie bedzie autora sky-landu, ale nikt inny nie bedzie mogl zrobic takiego kolorowego podpisu (chyba?).

Właśnie tu wychodzę z moją propozycją, a mianowicie aby na sylwestra prezentem była fajerwerka z napisem "Sylwester 2017-2018" to umożliwiłoby wrzucenie do ramki i podziwianie napisu, przy okazji nie dostawać jej od razu a po wpisaniu komendy /sylwester
Taka fajerwerka nie musi posiadać żadnego efektu tylko napis.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#8
Ech, a na te książeczki spożytkowałem łącznie $160 000, żeby mieć ich 14 sztuk. :/

Mam nadzieję, że za rok lub dwa mimo wszystko pomimo tej wady książki będą chętni na kupno już bardzo dużo wartej książki, w końcu takich okazów będzie coraz mniej na rynku oraz będzie płynął czas od 2018 i dalej.

Cóż, Cichusku, nie chcę Ciebie urażać, natomiast widać, że siedząc mało na serwerze znasz mało realiów panujących na trybach (przynajmniej takie mam wnioski), ponieważ ludzie uwielbiają coś pokazywać, nie wiem, podpisy od graczy czy jakieś rzadkie i prestiżowe przedmioty. A ta książka jest niewypałem w tym momencie. Sad Cóż, trudno, jakoś to przeżyję. Jak zawsze.

(12-25-2017, 11:12)Wyimaginowany napisał(a): Właśnie tu wychodzę z moją propozycją, a mianowicie aby na sylwestra prezentem była fajerwerka z napisem "Sylwester 2017-2018" to umożliwiłoby wrzucenie do ramki i podziwianie napisu, przy okazji nie dostawać jej od razu a po wpisaniu komendy /sylwester
Taka fajerwerka nie musi posiadać żadnego efektu tylko napis.
O tak, zgadzam się z propozycją.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości