Czy to się kiedyś skończy?
#1
Witam w tym wątku chciałbym poruszyć sprawę wymuszania lub oszukiwania na pieniądze.
Na classicu cały czas czat jest zaśmiecany za teksty typu:
,,Kto pierwszy da mi 100$ to dam mu 1000$''
Moim zdaniem jest to robienie ludzi w konia, gdyż ktoś sobie znajdzie kolegę i będzie pisał np. Sory kamil321, hubert466 był pierwszy
I tak w kółko.
Wcześniej nie było tak wiele przypadków ale teraz to zaczęło się rozpowszechniać.
Gracze przez to stają się leniwi i zaczynają tak zarabiać ...

Chciałbym, żeby za takie coś były bany po 3-5h
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Wiesz, wymuszaniem bym tego nie nazwał, ponieważ nikt Ci nie każe dawać $, możesz nie dać. Oszukiwanie, trudno to udowodnić, ponieważ dowody musiałyby być z obydwu stron konfliktu co jest wysoce nieprawdopodobne. Jeśli uważasz, że jakiemuś graczowi nie ufasz to nie dajesz pieniędzy i tyle.

Po prostu: byłyby za to bany, gdyby dało się udowodnić oszustwo, a póki nie będzie logów, to niestety się nie da spowodu miernej ilości dowodów, ponieważ sam chat nic nie mówi w tym przypadku, gdyż "ktoś mógł dać wcześniej $". Nie do przewidzenia po prostu.

Niedostępny
#3
Tak samo było z ,,PLS nie zabierajcie mi kasy /pay nick -1000'' Co z tego jak i tak wysylali ludzie ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
Cóż, muszę się z Tobą zgodzić, niestety jeśli masz dużo graczy głupich, zwłaszcza nowych graczy, którzy nie obczajają niczego to się nabiorą. Jedyne wyjśćie to usurowienie banów, czyli to, o co tak dawno temu trąbiłem dosyć mocno.

Niedostępny
#5
(12-23-2017, 13:06)Iam napisał(a): Cóż, muszę się z Tobą zgodzić, niestety jeśli masz dużo graczy głupich, zwłaszcza nowych graczy, którzy nie obczajają niczego to się nabiorą. Jedyne wyjśćie to usurowienie banów, czyli to, o co tak dawno temu trąbiłem dosyć mocno.

jeszcze nikt nie napisal skargi w tej sprawie, ale cos takiego jest bardzo podobne do stylu wiekszosci konkursow dzialkowych w ktorych to tylko wlasciciel wie, co znajduje sie w skrzyni.

jedynie za /pay -100 sa bany, lub tak jak w dzisiejszej skardze gdy gracz obiecal 10x wiecej, a nic nie dal.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości