Prośba
#1
Mój nick to FantaGer
Czy można by było jakoś przekonać administrację aby mogło by się ustawiać /sethome w netherze?
#2
Byłoby za łatwo.
#3
Ale za to by to ułatwiało sprzedaż np. płomiennych różdżek, bo dzisiaj bylem na bleyzach i mnie z serwera wywaliło i się troszkę wkurzyłem bo musiałem drugi raz iść a teraz znów mnie wywaliło.
#4
Poza tym z tego /sethome'a najprawdopodobniej byś korzystał po zakończeniu VIPa.

Sam kiedyś pisałem propkę, żeby dodano /sethome w netherze dla VIPów, ale po skończeniu VIPa by się kasowało. Było na nie - powód: za dużo roboty.

Niedostępny
#5
Zły dział ;p
Niestety nie bedzie możliwości ustawienia teleportacji w netherze, ponieważ gracze mogli by ustawiać sethomy w spawnerach blazów i miely by poprostu za prosto.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
ale jeśli daloby rade ustawiac to sethome tylko w czasie gdy ma się range? pewnie się nie da, ale..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(11-22-2017, 15:53)HubPlayGames napisał(a): ale jeśli daloby rade ustawiac to sethome tylko w czasie gdy ma się range? pewnie się nie da, ale..

Ustawić da się tylko jak masz rangę, bo jak inaczej wejdziesz do piekła? :thonking:
Ale usunięcie "domu" wraz z jej wygaśnięciem jest średnio możliwe.
#8
kiedys byly takie sytuacje, ze gracze obchodzili zabezpieczenia sethome i ustawiali go w netherze, dzieki temu po skonczeniu rangi nadal mieli do niego dostep. blad juz dawno temu zostal naprawiony, ale wlasnie dlatego nie moze byc tam sethome.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości