czemu ?
#1
Nie zebym sie zalil... no ale fajnie mi kiedys dyniarke rozwalono powod malo fps prosze ssa co najfajniejsze pozniej polecial ban za to ze sie klucilem o bloczki jasnoglazu ktore mozna pozyskac jedynie bedac vipem... dzis wchodze patrze na mojej starej dzialce dyniarka a i zeby nie bylo spadki fps... oraz cala zmontowana z jasnoglazu tu pytanie dlaczego tak jest ze jeden dostaje po tylku a drugi moze o co tu chodzi cichusku ?

<do samego gracza nic nie mam ani do pamietnej sytuacji tylko chodzi mi o to czy nie powinien zostac dodany punkt w regulaminie odnosnie tego badz wzmianka gdzies o tym> ?


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Wersja 1.8 została bardziej zoptymalizowana pod kątem ilości klatek na sekundę. A 1.7 niestety nie, a to o nią opiera się serwer. Znaczy, na 1.8 możesz, owszem, też grać, natomiast jesteś na tej wersji ograniczony (80% wolniejsze zdobywanie XPa oraz brak możliwości napraw w kowadle). Przejdź na 1.7 i zaczniesz odczuwać ściny, wtedy możesz zgłaszać. Nawet moja GTX 1050-tka nie radzi sobie dobrze w tych strefach.

Niedostępny
#3
wiec jak sam widzisz jestem na 1.8 i mam 10 fps przy geforce 330M wchodzac z 1.7 bylo by gorzej ale tu nie chodzi o przechwalanie sie maszyna tylko czemu nic nie zrobiono po problemie ze mna do tej pory ? ja zostalem pokarany utrata bloczkow a gracze dalej popelniaja ten sam blad ?
#4
ogolnie to bylo kilka przypadkow, gdzie budowle graczy byly tak rozbudowane, ze przeszkadzaly innym w rozgrywce.
twojej sprawy sobie nie przypominam, widocznie byla dosyc dawno temu.
bylo kilka skarg na mobgrindery albo dyskotekowa podloge, ktora tak czesto sie wlaczala, za po prostu graczom nieprzyjemnie sie gralo.
jak ktos zglasza sytuacje, ze ma duze scinki w danym miejscu, to wtedy badam sprawe i odpowiednio reaguje.
do tej pory chyba nikt nie zglaszal problemow w tym miejscu w ostatnim czasie.
przy spawnie dzialek zazwyczaj sa gorsze fpsy, bo budowle sa ogromne.
takze jak bede mial chwile czasu, to zobacze jak sprawa wyglada na tych koordynatach.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Cichusku mysle ze rozsadna opcja bylo by dodac taki punkt regulaminu jak zakaz budowania takich systemow do powiedzmy 5 dzialek od warpu kazdy buduje na warpie bo tam duzo ludzi smiga i nawet gdy osoby nie ma na serwerze generuja sie itemki wiec takie budowle z kazdym razem beda sie powtarzac Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości