niech mati dostanie ub
#1
witam panie cichusku bardzo bym chcal ub dla gracza M_A_T_I każdy zasluguje na 2 szanse jestem za daniem mu ub
#2
no chyba nie.
1. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid231516
2. niedawno dostał bana, był wielokrotnie karany, posiada cheaty od dawien dawna.
#3
no chyba tak
#4
a tak wedlug mnie mati zasluguje na ub to spoko czlowiek
#5
Przepraszam bardzo ale was chyba w tym momencie drodzy uzytkownicy tego forum cos uderzylo w glowe..
M_A_T_I to czlowiek jak kazdy rozumiem ze niektorzy go lubia niektorzy nie ale regulamin dla kazdego jest taki sam chcial tu grac chcial sie trzymac z ludzmi tego servera? mogl sie stosowac do regulaminu mial wiele szans wszystkie zmarnowal ani troche nie zasluguje na ub jesli on dostanie ub to w takim razie kazdy zbanowany gracz powinien dostac ub BO ZASLUGUJA NA DRUGA SZANSE mati nawet nie mial odwagi zeby sie przyznac do cheatow zawsze albo na brata zrzucal wine albo sie wypieral nie obchodzi mnie co wy sadzicie na ten temat ale administracja powinna byc tego samego zdania co ja.. ten czlowiek to porazka jesli chodzi o przyklad dla graczy osobiscie go nei znam wiec nie oceniam go jako czlowieka ale jako gracz jest po prostu dnem
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości