Smiech na sali
#1
Cichusku to jakies zarty?
juz sie wypowiadalem ale mniejsza nawet uzyje tych samych slow
nie grasz na tym serverze i nie masz pojecia co tam sie dzieje rozumiem ze to nie sa cheaty ale oni non stop logaja jesli tego nie rozumiesz i nie potrafisz postawic sie w naszej sytuacji to w krotce stracisz mnostwo graczy.. jesli oni moga byc bezkrani bo 2 dni to po prostu jest jakis zart
skonsultuj to z hubem niech ci wyjasni jak wyglada sytuacja
bo na pewno gracze nie beda grac na pvp jesli tak lagodnie bedziesz osadzac najwieksza zmore tego servera polowa pvp to logacze nastepne 30% to cheaterzy sprobuj tam sobie pograc i sie nie denerwowac to moze zrozumiesz
w dodatku oszusci doskonale wiedza kto nagrywa i staraja sie unikac tych osob ale co z tego skoro przy innych graczach od razu uciekaja na spawn a jesli myslisz ze ktos bedzie co drugi dzien nagrywal takiego osobnika to sie grubo mylisz po prostu nam sie odechce tam wchodzic podobno jestes za fair play a jakos tego nie widac
(nie dam ci z tym spokoju bo to naprawde jest jakis dramat)
jesli chcesz tak lagodnie banowac to chociaz zalatw w koncu ten antylogout co wiecej liczba logaczy wciaz rosnie poniewaz dochodza nowi gracze ktorzy zauwazaja ze ucieczka uchodzi na sucho wiec biora przyklad wlasnie z takich graczy w dodatku potrafia nawet wysmiac uczciwego gracza ''ban z aloganie? haha'' ''co mi zrobisz''
nie mam juz nerwow nie pozdrawiam
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#2
Jestem za zrobieniem antyloga i dłuższymi banami za loganie.
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Jestem za.
  Odpowiedz
#4
On loga notorycznie wiec dalem 7 dni. To juz jego kolejny ban za loganie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości