Mateiści!
#21
Czyli można kopnąć w kalendarz...
Aż mi się takie grzyby przypominały już nie pamiętam ich nazwy, ale same w sobie są jadalne ale jak się je z alkoholem pomiesza to też można odwalić kitę.

A czy na sam początek Yerba Mate z super ekzkluzywnych sklepów typu Biedronka czy Tesco, by się chodzisz trochę nadawały? Tak żeby chociaż, spróbować jak to smakuje.
Bo nie za bardzo mogę kupić zestaw lub coś podobnego.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#22
Szczerze? Jak wrzucisz 10 torebek na raz ( bo takie chcesz pewnie, jakies piramidki) to tak. Ale jak mniej to nie ma smaku wg. Polecam całe opakowanie Big Grin Spróbować możesz, pamiętaj - w biedronce albo lidlu nie ma prawdziwej mate. To herbatki "yerba mate"
Niedostępny
  Odpowiedz
#23
Jeżeli mam wrzucić całe opakowanie, to chyba bardziej się opłaca kupić takie prawdziwe. Smile

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#24
No bo opłaci się, na próbę możesz kupić mniejszą paczkę 250g, albo próbki. Tylko bombilla (rurka ) najważniejsza jest.
Niedostępny
  Odpowiedz
#25
Tak z ciekawości zapytam. Czemu?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#26
Czemu? Bo bombilla filtruje. Pijesz wodę z mate, a nie lubisz chyba jak masz zielsko lub pył w ustach Big Grin
Niedostępny
  Odpowiedz
#27
Yerby nie piłam, ale chodzę czasem do herbaciarni. Muszę kiedyś wziąć trochę ziółek "na wynos" ^-^
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
#28
Polecam spróbować. Piłem 3 marki jak dotąd, aczkolwiek już mogę polecić. W herbaciarniach powinna być też mate.
Niedostępny
  Odpowiedz
#29
U mnie w pobliżu nie ma żadnych herbaciarni.
U mnie to tylko zamówić przez internet pozostało.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#30
Ja zamawiam z dobreziele.pl, ale zacząłem na yerbamate.com.pl. Kodziki rabatowe są 5%. Na yerbamate.com.pl to PAJARITO, a na dobreziele.pl ARQ17.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości