Oszustwo
#1
Twój nick: Nocny_Kochanek
Nick oskarżonego: Mr_Igor_xD
Opis sytuacji: Miał mi dać bloki diax oraz kilofy 4/3/3 w wojnach magazynowych za 25k, jak sie okazało pieniądze poszły, dostałem pustą skrzynie -,-
Dowód/Screen: ss'y i film (w klasycznym slow motion 144p xd)
https://www.youtube.com/watch?v=QAxYpOsq...e=youtu.be


Załączone pliki Miniatury
   
Moja nazwa nie wzięła się znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#2
Smile 
Dam ci dobra rade pobierz sobie program do nagrywania bandicam ja mam ten program i jestem zadowolony Big Grin
#3
(03-22-2017, 22:04)pawcio890 napisał(a): Dam ci dobra rade pobierz sobie program do nagrywania bandicam ja mam ten program i jestem zadowolony Big Grin

To czym on nagral telefonem?
Pozdrawiam
Niedostępny
#4
nw czy oglądałeś ale to jest nagrane bandicamem... Mam za starego windows'a na OBS'a XD
Moja nazwa nie wzięła się znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#5
Najlepiej sie wymienia na Wymieniarkach Smile
Daj plusika + Big Grin
#6
(03-22-2017, 22:23)sony552 napisał(a): Najlepiej sie wymienia na Wymieniarkach Smile

Wymieniarki są tylko opcjonalne... Ile wam to można powtarzać, w tej sytuacji nie ma znaczenia gdzie się wymieniał...
#7
Ale to były ,,wojny magazynowe" nie da sie tego zrobić na wymieniarkach
Moja nazwa nie wzięła się znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#8
(03-22-2017, 22:42)Kacpi ^^ napisał(a):
(03-22-2017, 22:23)sony552 napisał(a): Najlepiej sie wymienia na Wymieniarkach Smile

Wymieniarki są tylko opcjonalne... Ile wam to można powtarzać, w tej sytuacji nie ma znaczenia gdzie się wymieniał...

sa opcjonalne, ale jak ktos z nich nie korzysta, to nie odzyska straconych przedmiotow/pieniedzy nawet jezeli ktos je ukradnie.
po to zostaly zrobione wymieniarki.

gracz zostal zbanowany na 7 dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości