Znowu mute za nic?!
#11
(02-21-2017, 00:08)IamAwesomeArcher napisał(a): Końcówki i początki wyrazów łączy w przekleństwa i wulgaryzmy, sekwencje cyfr w reklamy, a teraz jak widać połączenie jednego i drugiego. Jestem za likwidacją pluginu. Gracz i tak obejdzie zabezpieczenia, i tak obejdzie plugin. Nie chcę nikogo obrażać/urażać [wykonawcy pluginu], ale wydaje mi się, że ten plugin wyrządza więcej szkody, jak pożytku. Taki gracz, który przychodzi tylko za reklamować, a potem spadać gdzieś tam daleko to na pewno ma doświadczenie w omijaniu pluginów zabezpieczających przed reklamą [zakładam, czyli przyjmuję, że coś jest]. A gracz, który się wkurzy to i tak znajdzie obejścia do plugina na przekleństwa, więc nie będzie miał tych 10 min mute'a, a reklamodawca tej 1h, natomiast jak się dostaje mute'a za 10min/1h bez wyraźnej przyczyny, to fioła można dostać, bo nie można pisać do innych osób (poza /r), jest się prawie odciętym od reszty [to /r gucio daje, bo to długo trwa, zanim drugiego gracza się "zawoła" do siebie, a czasem gracza takowego pod ręką nie ma i trzeba czekać...].

Dziękuję bardzo za wywód Smile

(Dnia 21 lutego 2017 roku udostępnię długi wywód o bardzo ważnej sprawie)

mylisz sie, bardzo duzo reklam jest dzieki temu blokowanych, prawie wszystkie. tutaj masz link do takiego samego tematu: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=25733




(02-20-2017, 22:09)Pan_Masio_13 napisał(a): to admin "pogłaskał go po jajkach" i stwierdził, że zachowanie jest OK.

to co wlasnie zrobiles swiadczy o twoim zachowaniu, za takie cos sam powinienes zostac zbanowany na minimun tydzien. wyciszenie dostales za napisanie domeny "gomc", tak bywa i musisz sie z tym liczyc. w graniu u nas tak bardzo ci to chyba nie przeszkadza skoro wciaz tu jestes, ale nawet nie wyobrazasz sobie co by sie dzialo gdybym usunal ten plugin, wszystko jest widoczne w logach Wink

a tak apropo, to nastepbym razem uzyj wyszukiwarki zanim kolejny raz zalozyzlsz taki sam temat na ktory odpowiadalem juz x razy.

edit:
gracz zostal zbanowany po tym, co napisal do mnie w prywatnej wiadomosci.
uznalem to za kolejna obraze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości