Pytanko
#1
Question 
Czy jest możliwość odzyskania działki w sensie przywrócenia jej danych sprzed np. paru godzin? Zamiast wyrzucić dodanego wyczyściłem działkę xD
Tak pytam, bo straciłem 8 latarnii i 64 bloczki diax przez nieuwagę ;P Jeśli się nie da - trudno, jakoś przeżyję.

(i żadnych "brak dowodów", logi chyba jeszcze są, prawda?)

Niedostępny
#2
raczej nie da sie z tym nic zrobić, niestety.
#3
W sensie konkretnych logów z wycinka terenu (moja działka) nie da się odzyskać? Jeśli nie - trudno, jakoś zniosę kolejną dużą stratę materialną.

Propozycja na szybko. Zmiana pojedynczego potwierdzenia /p wyczysc na pięciokrotne w celu uniknięcia pomyłek typu moja.

Niedostępny
#4
Nie lepiej dwukrotnego ? Bo pięciokrotne to przesada.
#5
(12-21-2016, 21:21)Mati :) napisał(a): Nie lepiej dwukrotnego ? Bo pięciokrotne to przesada.

Pięciokrotne, żeby uniknąć tego, że ktoś zaspami przypadkiem komendą /p wyczysc (zamiast /p wyrzuc) i wiadomo co dalej.

Niedostępny
#6
Jest kopia zapasowa całego serwera, ale nie wiadomo, kiedy był ostatni zapis mapki. Jeśli akurat kilka godzin temu, to cichy musiałby dawać mapkę na singla, kopiować, usuwać itp. Jest jeszcze opcja przywrócenia całego classica do tego czasu, co raczej jest wykluczone
#7
Mapka o ile się nie mylę to zapisuje się po restarcie serwera
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#8
(12-21-2016, 21:43)Myszak napisał(a): Jest kopia zapasowa całego serwera, ale nie wiadomo, kiedy był ostatni zapis mapki. Jeśli akurat kilka godzin temu, to cichy musiałby dawać mapkę na singla, kopiować, usuwać itp. Jest jeszcze opcja przywrócenia całego classica do tego czasu, co raczej jest wykluczone

Czyli nie mam co liczyć na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy :/ Dziękuję za mocną odpowiedź. Przeżyję jakoś.

Niedostępny
#9
nie moglbym tego przywrocic bo zalozmy, ze jakis gracz sie wycwani i odda komus innemu te przedmioty, usunie (pusta) dzialke i poprosi o jej przywrocenie..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości