Przetrzymywanie w wymieniarkach.
#1
Exclamation 
Witam.Chciałabym zgłosić przetrzymywanie w wymieniarkach przez użtykownika Dobry20 .
Wymieniałam się z moją znajomą itemkami a j.w uzytkownik zamknął mnie w wymienarce i zażądał mój diamentowy ekwipunek który miałam przy sobie.
Gdy chciałam teleportować się do domu, nie można było ponieważ nie było takiej możliwości (ograniczenia serwerowe) W załączniku jest screen z dowodem.Z góry dziękuję.
AngryAngryAngry


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Slabe dowody brak oswiadczenia ze cie przetrzymuje
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Może to średnio związane z tematem, natomiast wymienianie w wymieniarkach jest o tyle gorsze, niż wymiana poza nimi, że w tym pierwszym jakiś cham cię zamknie i jesteś skazany na śmierć ze wszystkim co masz, a w przypadku zwykłej transkacji zostaniesz jedynie oszukany na daną sumę, a poza tym nic nie tracisz. Więc po prostu nie polecam wymiany w wymieniarkach, mimo że ani razu nie zginąłem tam, ale widzę, jak jest.

Niedostępny
#4
To co, mam wysłać film ? Czy też nikt nie uwierzy? Nie pierwszy raz ten gość okłamuje Wink Ale ok. Niech więcej ludzi ****** to może wtedy ktoś go zbanuje ale wątpie Smile
#5
Nic bez dowodow
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#6
(11-07-2016, 20:17)IamAwesomeArcher napisał(a): Może to średnio związane z tematem, natomiast wymienianie w wymieniarkach jest o tyle gorsze, niż wymiana poza nimi, że w tym pierwszym jakiś cham cię zamknie i jesteś skazany na śmierć ze wszystkim co masz, a w przypadku zwykłej transkacji zostaniesz jedynie oszukany na daną sumę, a poza tym nic nie tracisz. Więc po prostu nie polecam wymiany w wymieniarkach, mimo że ani razu nie zginąłem tam, ale widzę, jak jest.

Do wymieniarek mozesz isc tylko z rzeczami do wymiany i jedzeniem. Jak dasz rzeczy a gosc nie da kasy to go nie wypuscisz :p
#7
(11-07-2016, 20:56)Myszak napisał(a):
(11-07-2016, 20:17)IamAwesomeArcher napisał(a): Może to średnio związane z tematem, natomiast wymienianie w wymieniarkach jest o tyle gorsze, niż wymiana poza nimi, że w tym pierwszym jakiś cham cię zamknie i jesteś skazany na śmierć ze wszystkim co masz, a w przypadku zwykłej transkacji zostaniesz jedynie oszukany na daną sumę, a poza tym nic nie tracisz. Więc po prostu nie polecam wymiany w wymieniarkach, mimo że ani razu nie zginąłem tam, ale widzę, jak jest.

Do wymieniarek mozesz isc tylko z rzeczami do wymiany i jedzeniem. Jak dasz rzeczy a gosc nie da kasy to go nie wypuscisz :p

Hmmm... to co z EXPem jeszcze nienazbieranym? Mam 27 lvli a chcę mieć 30 lvl i co... jak akurat teraz chcę iść na wymianę, to chyba nie zmarnuję tych leveli, prawda?

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości