Problemy z graczami na mini-pvp
#1
Zanim to zamkniesz posłuchaj co mam do powiedzenia.
Już pisałem na ten temat wcześniej ale teraz pojawia się nowy problem a mianowicie osoby które mają problemy z tym że zostali pokonani w walce i nie odzyskają sprzętu który stracili.
Tacy ludzie nie mogą ścierpieć że przegrali i przezywają już napewno wam znane ,,hieny''. Nie mówię że to złe ani dobre, ale te ,,dzieci'' wyzywają ,,hieny'' na priv i na ogólnym czacie. na przykład: ES_Farming vs Dzony2 (,,dziecko vs Hiena) i prosiłbym o ostrzeżenie dla takich graczy a dopiero później jeśli to nie poskutkuje to dopiero ban (ostrzeżeniem mógłbybyć ban na 3 dni) z podanym powodem ale tutaj widzę że ES_Farming do końca takim dzieckiem nie jest, ale tu nie o to chodzi w tym artykule, żeby oskarżać tego i tego gracza ale o to żeby wprowadzić anti-loga tak jak na minefox.pl (nie reklamuje serwera) ale podaje przykład uporania się z ,,logaczami''. Jeżeli administracja nie ma pomysłu na mini-pvp to można ogłosić konkurs na mapkę mini-pvp ale to już kwestia administracji. Jeżeli dotarłeś do tego momentu to napisz co o tym sądzisz zostaw komentarz a jeżeli chcesz więcej takich artykułów na temat problemów z graczami i sytuacjami to daj znać. PS. jeżeli ktoś nie wie kim jest hiena to gracz który po śmierci innego gracza wbiega na arenę kradnie rzeczy i ucieka logając się albo biegnąc do wyjścia.To wszystko. edit1TongueOST NIE MA NA CELU NIKOGO URAZIĆ ANI DYSKRYMINOWAĆ.
edit2:dzony2 i ES_Farming mają od teraz zgodę
[Obrazek: comment_CgJrdRpbpLvVBwWbvRsQEM4VuTJ1TaIW.jpg]
#2
Usuń ip, bo Cię zbanują O.o
Wystarczy szybko złapać itemy.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Za Obraze jest ban najmniejszy na 30 minut chyba (z tego co pamietam)
Cichy nwm czy by sie zgodził, ale moim zdaniem to jest nie potrzebne i tak jak napisal Kisielek wystarczy szybko złapać itki.
#4
Nie no taki anty logout na pare sekund mógłby byc . Nie może byc za latwo.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
(08-26-2016, 19:05)Mati :) napisał(a): Za Obraze jest ban najmniejszy na 30 minut chyba (z tego co pamietam)
Cichy nwm czy by sie zgodził, ale moim zdaniem to jest nie potrzebne i tak jak napisal Kisielek wystarczy szybko złapać itki.

Y, nie..
Za obrazę może być kilka godzin, dni a jeśli jest to obraza Administracji to perm.
Cichusek pisał, że pvp jest jedynie dodatkiem to classica, jeśli komuś znudzi się budowanie i nie zamierza wgrywać pluginów (a'la antylog) na ten typ serwera.
#6
A ja bym zrobil na mini pvp tak, jak w wymieniarkach. Mianowicie nie mozna lognac, bo jak sprobujesz to poprostu zginiesz. Mysle, ze nie jest to taki glupi pomysl, a przed wejsciem na mini pvp widnialaby tabliczka z napisem 'wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!'.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(08-26-2016, 19:22)HubPlayGames napisał(a): A ja bym zrobil na mini pvp tak, jak w wymieniarkach. Mianowicie nie mozna lognac, bo jak sprobujesz to poprostu zginiesz. Mysle, ze nie jest to taki glupi pomysl, a przed wejsciem na mini pvp widnialaby tabliczka z napisem 'wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc!'.

pomysle.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości