Zmiana wersji
#1
Czy na tym serwerze możliwa jest zmiana wersji na 1.9.
Wiele osób nie chce ale ułatwiło by to pracę adminom ponieważ na 1.9 trzeba poczekać przed kolejnym uderzeniem a ciągłe klikanie zabiera tylko 0,5 hp,
a aura nic nie daje ani autodisconect.
#2
(08-26-2016, 14:17)PosterWAD napisał(a): Czy na tym serwerze możliwa jest zmiana wersji na 1.9.
Wiele osób nie chce ale ułatwiło by to pracę adminom ponieważ na 1.9 trzeba poczekać przed kolejnym uderzeniem a ciągłe klikanie zabiera tylko 0,5 hp,
a aura nic nie daje ani autodisconect.

Co prawda to prawda ale na pewno nie będzie 1.9 szybko bo nie wszystkie pluginy wyszły na tą wersje (chyba ;d)

Cichy weź zaktualizuj serwer bo nic tu się większego nie działo od dwóch lat poza spawnami świątecznymi i nowymi zbrojkami na pvp, 1.8 by się przydało Smile

Ja jestem za tym aby w końcu wprowadzić chociaż wersję 1.8

Edit: wiem że jest 1.7-1.8 ale serwer jest oparty na wersji 1.7 a lepiej gdyby był chociaż na 1.8
........................................UwU
Niedostępny
#3
Serw jest 1.7-1.8...
#4
przynajmniej byłyby stojaki na zbroje, ale także ta zmiana spawnu byłaby fajna, gdyby dodali expiarki przynajmniej 5 piętrowe z których może kożystać tylko svip i vip, oraz gdyby usunęli duże pvp bo na nim sie nikt nie klepie, a zamiast niego zrobili 2 małe
#5
Ale na jakich serwerach? Boo to obejtne... Czasami na duzym pvp jest duzo osob...
Gdyby serw mial byc na 1.8 to powinien byc 1.8-1.9.
#6
Było dużo wątków o tym, po co robicie niepotrzebny spam? Cichy powiedział że nie zmieni to nie.
"Ludzie nie rodzą się równi"
[Obrazek: 4Klk0KJ.png?1]
#7
Post z fb: Jak wiadomo została wydana aktualizacja Minecraft do wersji 1.9.
Niestety nasz serwer na ten czas pozostanie w dotychczas używanej wersji gry 1.7 - 1.8. Nie wiadomo kiedy nastąpi jego aktualizacja
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#8
Gdyby się dobrze poczytało, by nie trza było pisać o tym wątku. Chest Uważaj następnym razem.
"Ludzie nie rodzą się równi"
[Obrazek: 4Klk0KJ.png?1]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości