oszust
#1
Twój nick: NuBiz
Nick oskarżonego: _Volvox_
Opis sytuacji: Umuwiliśmy się na sprzedasz magicznej latarni, na początku negocjowaliśmy i kiedy kwota stanęła na 32 000 postanowiliśmy że tranzakcji dokonamy w wymieniarce ponieważ chodziło o sumę 32k
Poszliśmy więc do wymieniarki i była na początku mała sprzeczka kto pierwszy ma zapłacić, w końcu postanowiłem że ja zapłace pierwszy bo czułem sie bezpiecznie w wymieniarce po wpłacie 32k na konto volvoxa (oszusta) napisałem wyraźnie żeby mi dał latarnie on zaczął sie jakoś wykręcać tak jakby na kogoś czekał lub chciał sie wylogować pytał się mnie czy na pewno chce kupić ja odparłem że chce wtedy do wymieniarki podbiegł jakiś gracz zapewne kolega który pomagał w spisku i kradzieży, wtedy volvox podszedł do drzwi wymieniarki i wyszedł z serwer więc zginął gdyż wypadły z niego rzeczy które podniósł jego kolega i odrazu z nimi uciekł a ja zostałem bez latarni oraz bez swoich 32k dlatego prosze o jak najszybsze zbanowanie tego gracza. Należy mu sie nauczka za to co zrobił. Dowiedziałem się również że ten gracz by już wcześniej banowany za używanie cheatów.
#2
32k, To mało bez przesady. :d I nie dostanie bana brak dowodu ( MT324 ) ma racje.
#3
Jak mam coś nagrywać kiedy nie mam odpowiedniego sprzętu
To nie moja wina że mój komputer mi na to nie pozwala, więc jak mam to nagrać?
poza tym po co miałbym zmyślać na jakiegoś gracza i to na kwote 32k. Dobrze wiesz o tym że to nie jest jakieś byle co
Możecie się również popytać ludzi na serwerze jeszcze się nie zdarzyło żebym kogoś oszukał lub był nieuczciwy badź kogoś okradł

Nie możecie również myśleć że każdy ma na to aby mieć nie wiadomo jaki komputer, z przykrością stwierdzam że mnie na to nie stać co nie znaczy że mam być od razu wykluczony tak?
Jestem również vipem i kiedy bym wymyślił coś takiego jak teraz każdy to potwierdzi że byłbym spalony u wszystkich graczy.
Powiedzcie mi na jaką cholere miałbym wymyślać taką historię i walczyć tak zaciekle jak teraz jeżeli byłaby to nie prawda? Moge również z kimś porozmawiać na skype lub innym programie i opisać dokładnie jak to było.
#4
po prostu musimy miec dowody na kazdego zbanownego gracza, bo potem on tu przyjdzie z pretensjami za co dostal bana i co mu odpowiem? bo jakis vip powiedzial to, to i to na twoj temat? nie, jak zbanowany gracz napisze to wysylam mu linka do tematu gdzie moze wyraznie zobaczyc obwiniajace go dowody.

a jesli chodzi o twoj komputer, to niektorzy tu nagrywali takiej slabej jakosci filmy i na takich slabym sprzecie, ze moge stwierdzic "dla chcacego nic trudnego". poza tym, wysarczylyby screeny, im wiecej tym lepiej (robisz je klawiszem f2).

tak czy siak bez dowodow nie moge zbanowac gracza nawet jakby ukradl ci 100$. nastepnym razem wymieniaj sie z zaufanymi graczami, albo z takimi ktorych chociaz ktos widuje na serwerze i widac, ze sa aktywni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości