Nie mówcie ze to nic takiego
#1
Ks_Edwald
LemonKing
Obraza , przezywa , niecenzuralne słownictwo
ss
(droga administracjo! Proszę was o ukaranie tego gracza ponieważ ja już nie mam sił to takich graczy)
Dziękuję i pozdrawiam
(Chciałem również przeprosi Moderatora Puyer za te komentarze bez sensowne Smile )
Tam w jednym nie to zaznaczyłem Smile w tym ostatnim Smile


Załączone pliki Miniatury
                                               
#2
Wszystko OK poza jednym - wskaż koordynaty, bądź ID działki, na której były napisane te wulgaryzmy, przekleństwa i obrazy.

(moja drobna sugestia - perm za obrazę, ten gracz nie zasługuje na grę, jeśli ma tak obrażać innych)

Niedostępny
#3
Ale on miał mute i wszystko pisał na tabliczkach Smile
Pozdrawiam Ks_Edwald
#4
Tak czy siak, jeżeli nie podasz ID działki, na którym były te tabliczki (wiadomo, może ich już nie być) to wtedy poleci znacznie krótszy ban, niż jeżeliby uwzględniono jeszcze te tabliczki, prawda? Smile

Niedostępny
#5
Tak ale on je od razu zniszczył więc na pewno nie ma Smile a Id: nie znam Smile
#6
(05-03-2016, 13:51)IamAwesomeArcher napisał(a): Tak czy siak, jeżeli nie podasz ID działki, na którym były te tabliczki (wiadomo, może ich już nie być) to wtedy poleci znacznie krótszy ban, niż jeżeliby uwzględniono jeszcze te tabliczki, prawda? Smile

Perm byłby niesłuszny, bo nie widziałam, aby ktokolwiek go wcześniej zgłaszał. Dostał za to bana na wszystkie tryby gry na 3 dni. Gdyby w przyszłości takie sytuacje miały dalej miejsce proszę o kolejną skargę, wtedy otrzyma permanentnego bana.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości