Obraza Mnie , Jezusa Chrystusa , KamForPl
#1
Exclamation 
Ks_Edwald
Koxfilipek3344
Obraza Mnie , Jezusa Chrystusa , KamForPl (Tylko nie pisać ,że to nic Takiego !)
SS


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
No nwm.. Ty ciagles ta rozmowe. Mogles zignorowac. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ludzie cie wyzywaja (co jest twoja wina), poniewaz:
a) msze na chacie, ktore niektorych mocno denerwuja
b) co chwila piszesz: kto mnie lubi, czy odejsc itp. To juz tez jest nudne.
c) sam nick. Nie kazdy wierzy w Boga, Jezusa itd. Wiec po czesci ich prowokujesz.
KamForPl tez nie ladnie sie zachowal.. Czym go prowokowal. Gracz po prostu nie wytrzymal :p
#3
(04-19-2016, 20:06)lassem39 napisał(a): No nwm.. Ty ciagles ta rozmowe. Mogles zignorowac. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ludzie cie wyzywaja (co jest twoja wina), poniewaz:
a) msze na chacie, ktore niektorych mocno denerwuja
b) co chwila piszesz: kto mnie lubi, czy odejsc itp. To juz tez jest nudne.
c) sam nick. Nie kazdy wierzy w Boga, Jezusa itd. Wiec po czesci ich prowokujesz.
KamForPl tez nie ladnie sie zachowal.. Czym go prowokowal. Gracz po prostu nie wytrzymal :p

A ty musisz karzdy Post komentowac ciekawe czy by ci było piło gdyby ci powiedzła "Śmierdzisz Gównem" ? Wiec Już nie mów ze to moja wina! Sad a czy to przeszkadza ci ze pisze "Kto mnie lubi" Jak nie chcesz tego widzieć to to zignoruj ! :'(
#4
(04-19-2016, 20:06)lassem39 napisał(a): No nwm.. Ty ciagles ta rozmowe. Mogles zignorowac. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ludzie cie wyzywaja (co jest twoja wina), poniewaz:
a) msze na chacie, ktore niektorych mocno denerwuja
b) co chwila piszesz: kto mnie lubi, czy odejsc itp. To juz tez jest nudne.
c) sam nick. Nie kazdy wierzy w Boga, Jezusa itd. Wiec po czesci ich prowokujesz.
KamForPl tez nie ladnie sie zachowal.. Czym go prowokowal. Gracz po prostu nie wytrzymal :p

a) I tak panuje chaos na czacie, jak dwóch graczy ze sobą pisze na czacie głównym (i kilkadziesiąt innych "dwóch graczy" ze sobą piszących), więc ta msza na czacie większego zamętu raczej nie zrobi. Ja po prostu ignoruję wiadomości dotyczące mszy świętej.

b) Tylko z tym się zgodzę. (Ks_Edwald, nie bierz wszystkiego do siebie, dobrze Ci to zrobi)

c) Dobry ateista to taki, który toleruje inne religie oraz je akceptuje. Zły ateista tego nie robi. Należy pamiętać, że jeżeli nick według wielu jest irytujący, to tak jak by się podśmiewano z czyjegoś nazwiska. To jest dyskryminacja.

Skoro lassem tak dużo komentuje (i nie dostaje za to warnów), to ja też skomentuję - Jeżeli jakaś osoba obraża inną osobę za to, że wierzy w coś lub po prostu, obraża na tle religijnym, to biorąc sprawę na poważnie Ks_Edwald mógłby go pozwać o obrażanie uczuć religijnych, a to już byłoby nieciekawe dla obrażającego, więc dobrze radzę - nie obrażajcie.

Żeby tego było mało, to przezywanie/obrażanie kogoś na czacie publicznym można porównać do publicznego zniesławienia, a to jest ciężkie przestępstwo (dlatego proponuję wydłużenie banów obrażającym).

Niedostępny
#5
Zbanowany.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
Poprawiłem bana.
To FilipGaming21.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości