Znowu...
#1
Jeżeli chcesz na kogoś złożyć skargę, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.

Wzór:
Twój nick: Mateuu20
Nick oskarżonego: Magda123love i Sil3k (dokładnie na ss)
Opis sytuacji: Nee wiedziałem że magda jest nawet na serwerze...po ostatniej mucie nic nie pisałem na nią postanowiłem abyśmy sobie nie wchodzili w drogę...Po napisaniu ogłoszenia że kupie 20 torbieli atramentu zaraz sil3k którego Magdą prosiła aby pisał że jestem oszustem zaczął pisać że jestem oszustem i zaraz po tym magda...tym razem nic jej nie pisałem a ona mi takie cos odwala...W dodatku już sam Iam pisał żeby se dała spokój a ona nic ;/
Dowód/Screen: x2 xx

//Edit
jeszcze florkę oskarża bezpodstawnie


Załączone pliki Miniatury
           
........................................UwU
Niedostępny
#2
Jak zwykle Magda123love zaczęła Ona Tez tak Pisała do mnie i zaczęła mnie przezywać Należy jej się Ban !!
#3
za mało na bana
#4
1. To, że ktoś pisze, że inny gracz jest oszustem, to jedynie wyraża swoją opinię na temat tegoż gracza - to nie jest obrażanie.
2. Za pisanie, że ktoś jest oszustem, nie ma bana (z resztą ten widok, że np. LolDAwid jest oszóst! Niie kópować odd niego! - jest powszechny)

+ Jak na przykład Sil3k pisze "witaj oszuście" - to jedynie jest święcie przekonany, że gracz, do którego się przywitał, jest oszustem. Niech sobie myśli i jest przekonany. Jest myśliwym... Wink

++ Na pewno coś wcześniej musiało się takiego stać, że Sil3k i Magda123love się przywitali tak, jak na SS

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości