Obrażanie...
#1
Exclamation 
Mój nick: Iam...
Nick oskarżonego: EzziakToTty
Powód: Obrażanie...
Dowód: 3x ScreenShoty

PS. jeżeli się dowiem się, że "to za mało na bana", to OK, ale to będzie świadczyło tylko o tym, jaką mamy społeczność na serwerze. Tylko tyle powiem...


Załączone pliki Miniatury
           

Niedostępny
#2
Jak dla mnie troche za mało. Proponuje 1 dzień odpoczonek od gry.

Odpoczynku*
#3
moze i jest to na bana ale nie jakos bardzo duzego . nie uzyl nawet 1 przeklenstwa Shocked
najlepiej dac mute lub cos takiego
#4
Aha... znaczy, że jak przekleństwa nie ma, to NIE NIE!!! TO NIE JEST OBRAZA!!! W OGÓLE!!!
Fajnie, że gram na tym serwerze, że taki prosty, taki fajny, ale 9 na 10 graczy to do uśpienia z powodu obrażania czy ortografii.

PS. Zacytuję: "Twoja stara nie ma dzieci" - nie nie, to nie obraza, bo przekleństwa nie ma - aha... rozumiem, że na tym serwerze mamy siebie wszystkich obrażać?

Niedostępny
#5
na orto nie patrz. graja tu dzieci od 7+ lat...
a co do obrazy: taka jest na bana
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ght=obraza
moze przesadzilem ze bez przeklinania ale sam zobacz i sobie je porownaj ;-;
#6
Fakt, że padają ostrzejsze słowa, ale zobacz sobie te ScreenShoty z początku tego wątku - "Twoja stara nie ma dzieci" - jak TO jest za mało na bana, to znaczy tyle, że możemy sobie siebie obrażać do woli. A to nie o to chodzi...

Niedostępny
#7
mnie by to az tak nie urazilo. nie ma w tym nic az tak zlego. moim zdaniem to bedzie na mute

moze juz wiecej nic nie piszmy. niech administracja sie tym zajmie
#8
(12-19-2015, 14:03)IamAwesomeArcher napisał(a): ale to będzie świadczyło tylko o tym, jaką mamy społeczność na serwerze.

spolecznosc swoja droga, ale jego stara chyba go nie wychowala.
zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości