Wersja MC
#1
Cichy, może w końcu zrobisz SkyLand TYLKO na MC 1.8? 1.8 wyszedł już rok temu, a podobno tuż po świętach ma wyjść MC 1.9 (nie pytajcie się mnie skąd mam takie informacje, ale sami możecie sprawdzić jak dobrze wyglądają istniejące do 1.9 snapshoty). Dzięki 1.8 będzie można naprawić ogromną liczbę błędów, będzie mniej cheaterów (prawie wszystkie aury na pistoletach to Huzuni które nie działa na 1.8), będzie można dodać nowe bloki/przedmioty, będzie mniej lagów itd. itp., zalety można liczyć w nieskończoność. Zresztą, większość dużych serwerów zagranicznych już przeszła na 1.8. Jedyny właściwie problem to potrzeba przywołania kamcia i stira do roboty aby pluginy stworzone przez nich przerobili na 1.8.
Aha, propo faktu że dużo graczy gra nadal na skylandzie na mc 1.7, to mam pomysł, żeby na całej sieci serwerów co kilka minut pojawiało się na chacie ogłoszenie typu "10 grudnia serwer przejdzie na wersje 1.8, pamiętajcie żeby też zmienić wersję Minecrafta!" aż do momentu zmiany wersji.
No i pamiętaj żeby uzasadnić teksty typu "nie" bo wszystko ma swój powód!
Nie mam sygnatury. Enderman
#2
(12-04-2015, 12:09)sebatobi napisał(a): No i pamiętaj żeby uzasadnić teksty typu "nie" bo wszystko ma swój powód!

"nie"
powody poczytaj w poprzednich tego typu tematach, nie chce mi sie pisac tego jeszcze raz.
najwyzej zrobi sie serwer na 1.7/1.8/1.9
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości