serio
#1
no wiec panie Kuba6850 czy serio nic z tym nie zrobicie on mnie oszukal nie dal mi tyych 19300 a ja mu dalem miecz co ja mam zrobic po 1 niemam programu do nagrywania a po 2 na ss widac ze ja mu daje a on mi daje tylko 700$ no ludzie zrobcie cos z tym chociaz oddajcie troche kasy co ja mam zrobic
przeczytajcie jeszte raz:::mój nick: ponsse
nick oskarżonego: igster
opis sytuacji: no wiec tak pisze na chacie ze sprzedam diax miecz ostrosc4 grabiez2 i ogien2 po chwili pisze domnie igster ze kupi za 50k ja mu odpisuje ze chce za niego 20k bo troche zniszczony ale ok odwiedzil mnie i mowi ze kupuje za 20k i zebym dał 1 i potem on da kase ja mu pisze ze ok dam 1 ale robie ss ... ok daje i po chwili on mi przesyła 700$ a nie 20k ja mo pisze zeby dal 20k ale on wyszedl z serwa . ale ok . na 2 dzien dorwalem go na serwie i mu pisze ze albo da te 19300 albo ban nic nie napisal wiec pisze ten watek prosze o bana tu chodzi o dobry miecz ( prosze nie zamykajcie watka az do przyjscia puyana albo cichuska ok )
dowód: screnschot ( ss )
ss sa na 2 watku prosze nie zamykac watka az do przyjscia admina prosze dajcie mu nauczke no


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
zeby dostal bana musial bys pokazac cala transakcje. zadko kiedy zdarza sie zeby udowodnic to za pomoca ss. Moze gdyby napisal haha oszukalem cie czy cos takiego to wtedy dostal by bana . Tu niestety widac tylko miecz ktory niekoniecznie musial byc tym o ktorym pisales. . Jest duzo pomyslow ktore mozna wykorzystac nawet po udanej transakcji. Przez takie zdjecie mozna zrobic komus na zlosc np. ktos wysyla ci pieniadze a ty poprostu nie pokazujesz tego na forum i wszyscy mysla ze faktycznie ich nie otrzymales. Dlatego warto nagrywac takie rzeczy. Jest duzo programow do tego np. fraps lub bandicam. (te akurat sa darmowe)
#3
(11-30-2015, 18:16)rafal919 napisał(a): prosze nie zamykac watka az do przyjscia admina prosze dajcie mu nauczke no

admin zamknal poprzedni watek. nic nie ma na tych screenach, nic!
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości