Propozycja :)
#1
Witajcie ! Smile jakiś czas temu zastanawilem się jak można zmniejszyć lagi. glownym problemem sa dyniarki. (mnie na 1 z dzialek otaczają chyba z 5 ...) stwierdziłem ze cena dyni powinna pujsc w dol a kaktusow z gore. Wszyscy rb dynie bo najwięcej zarobisz. Niestety dyniarki to mechenizmy (obiekty wytworzone przez gracza) gdyby kaktusy były droższe wszyscy robili by kaktusarki. One by tak nie lagowaly . czm? ponieważ nie skladaja się z mechanizmow lecz tylko z naturalnych przedmiotow wytworzonych przez ,, nature minecrafta " Dowodem na to chociaż by moja kaktusarka . Ma już od bedrocka z 80 kratek a fps spadly tylko o ok. 3. Gdyby była taka dyniarka podejrzewam ze nie jeden by musial zresetować minecrafta. Mam nadzieje ze cena tych 2 itemow zostanie zmieniona.
Dodam także ss aby pokazac jak mocno moze lagowac.

ps.gdy napisalem to puyanowi na skype on odpisal: hmm... no nawet się zgadzam. dzięki mnie cena dyn spadla z $5 na tyle co teraz xd
wiec tym bardziej licze cichusku ze sie tym zajmiesz. Nie pisze tego tylko dlatego ze mam kaktusarke i chce wiecej zarabiac. Do 1 dyniarki tez jestem dodany. Glownie chodzi mi o zmniejszenie lagow. Jak nie zrobie zasiegiu widzienia na ,, 2 " to normalne jakbym zdjecia ogladal...
Mozecie wyrazic o tym swoja opinie lecz glownie czekam na odp. cichego.
Prosze was takze abyscie nie spamili i nie pisali cos w stylu [tekst] i na koncu do zamkniecia.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
It makes sense. Kinda.

Tak.

Z resztą łatwiej zbudować farmę kaktusów.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
Na nie Sad
Sam jestem wlascicielem dyniarki i nie chcialbym robić kaktusiarki czy czegoś na nowo. Ewentualnie możnaby tak zrobic od nowej edycji, ale nie teraz :/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
tylko ze tu nie chodzi juz o zarobki, lecz o lagi Sad
Kaktusarki bardzo latwo sie robi a poza tym dynie nie musza byc usuwane ze sklepow.
Chodzi mi o to zeby cene tych 2 itow sie tylko zmienily. Jesli kaktusy sie bedzie bardziej oplacac robic to inni np. nowi gracze bede wlasnie je robic a nie dyniarki.
#5
niestety... coś za cos...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
Ale jak ktoś zrobi kaktusiarke na 30 pięter to i tak będą lagi.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
Raczej watpie ale nawet jesli beda to nie takie jak w dyniarce. Oto ss z obecna wielkoscia mojej kaktusarki
Juz sie na niej da cos zarobic. jesli cichy zwiekszy cene kaktusow to praktycznie nie trzeba jej nawet powiekszac.

ps. tak jak wczesniej pisalem obecnie spadly tylko 3 fps.


Załączone pliki Miniatury
   
#8
nie zwieksze ceny kaktusow, ani ceny dyn.
wrecz przeciwnie - zmniejszylem dodatkowo cene dyn i melonow o 0.5$ aby was nie kusilo na robienie takich farm.

nawet jak to sa kaktusy czy dynie, to tak czy siak wszystkie farmy laguja.
0.5$ nie robi wielkiej roznicy, a pieniedzy i tak macie duzo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości