Komendy /plotme
#1
Dlaczego nie funkcjonują komendy typu /dzialka wyrzuc, czy też chociażby /dzialka ustawdom? Chodzi o takowe, które mega ułatwiały grę. Niektóre osoby wychodzą ze sklepu na mojej działce i latają po całym domu, a ja nie moge nic w tym zrobić, ponieważ nie ma komendy, która by mi to umożliwiła. Tak samo blacklista na działce. Prowadzę wojny magazynowe i osoby podbijają sumę której nie mają i potem ja mam problem. Takie osoby w moim mniemaniu powinny lądować na blackliście, której nie ma ;-; Pamiętam, że funkcjonowały one (bynajmniej dawno temu) na którychś z serwerów SkyLanda. Jeśli w ogóle istnieje taka możliwość to prosiłbym o dodanie tego typu komend. Troszkę tu niepotrzebnego tekstu, bo się rozpisałem. Wybaczcie czytający.
"Cóż, takie czasy. Stworzenia, które wy zwykliście zwać potworami, od pewnego czasu czują się coraz bardziej zagrożone przez ludzi. Nie dają już sobie rady same.
Potrzebują obrońcy. Takiego... wiedźmina."
Diamond Andrzej Sapkowski, Miecz Przeznaczenia Diamond
#2
Byly watki na ten temat. Nie da sie tak zrobic, pomiewaz plugin nie jest autorski i nie da sie go zbytnio przerobic. /dzialka wyrzuc chyba dziala ale pod wzgledem budowania. Dziala na sky-blocku. Nie ma niepotrzebnego tekstu.
#3
(10-20-2015, 19:11)lassem39 napisał(a): Byly watki na ten temat. Nie da sie tak zrobic, pomiewaz plugin nie jest autorski i nie da sie go zbytnio przerobic. /dzialka wyrzuc chyba dziala ale pod wzgledem budowania. Dziala na sky-blocku. Nie ma niepotrzebnego tekstu.

A plugin SkyBlock'a i Freebuild'a nie działa na takiej samej zasadzie? Moim zdaniem powinno to być skorygowane, ponieważ komendy te są na prawdę przydatne.
"Cóż, takie czasy. Stworzenia, które wy zwykliście zwać potworami, od pewnego czasu czują się coraz bardziej zagrożone przez ludzi. Nie dają już sobie rady same.
Potrzebują obrońcy. Takiego... wiedźmina."
Diamond Andrzej Sapkowski, Miecz Przeznaczenia Diamond
#4
Działa, ale skyblockowy jest autorski a plotme nie.
Jeśli chcesz coś zmienić, napisz do autorów plotme może coś z działasz.
Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
@down ty taki mądry nie bądź...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#5
Taka mala rada, nie pisz tego, co inni wyzej

//warn
#6
Exclamation 
Skoro tak mówicie ;-;
Do zamknięcia w takim razie.
(I tak sądzę że administracja powinna zdziałać coś w tym kierunku)
"Cóż, takie czasy. Stworzenia, które wy zwykliście zwać potworami, od pewnego czasu czują się coraz bardziej zagrożone przez ludzi. Nie dają już sobie rady same.
Potrzebują obrońcy. Takiego... wiedźmina."
Diamond Andrzej Sapkowski, Miecz Przeznaczenia Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości