Vip
#1
Twój nick:MadMaxCraft
Data i godzina wysłania sms:
Usługa: 13.08.2015 13:42
6 pierwszych cyfr numeru telefonu:881419***
Wysyłam z sieci Play do 7936 i po kilku minutach wyskakuje mi komunikat że nie udało się wysłać sms.Wysyłałem już na super vipa z sieci njumobile i wysłało się.Prosze o pomoc.Z góry dzięki.
Dasz plusa = Ja dam plusa Proste i Logiczne Big Grin Smile
#2
moze masz zablokowane smsy/połączenia specjalne? Napiszjaki sms dokladnie otrzymujesz, a moze nie masz odpowiedniej ilosci srodków na koncie?
#3
Ja bym ci doradziła zadzwonić do operatora sieci i zapytać po prostu dlaczego nie możesz wysłać sms`a specjalnego. Może masz zablokowane wysyłanie płatnych sms`ów powyżej jakiejś kwoty.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
(08-13-2015, 14:48)Rzepielinka napisał(a): Ja bym ci doradziła zadzwonić do operatora sieci i zapytać po prostu dlaczego nie możesz wysłać sms`a specjalnego. Może masz zablokowane wysyłanie płatnych sms`ów powyżej jakiejś kwoty.

albo prosciej mozna pogrzebac w panelu play'a na stronie internetowej play24 lub z poziomu telefonu z tych dziwnych kodzikow typu *111#
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości