Propozycja
#1
Tongue 
Droga administracjo!
Mam propozycje aby na mini pvp zwiekszyc wejscie do niej i wyjscie poniewaz bardzo ciezko jest trafic i czesto tam sie ginie poza tym zmniejszyloby to ilosc zlapanych przedmiotow przez tych co stoja w przejsciu i nie walcza a takze aby zwiekszyc wysokosc pvp aby nikt nie bil z gory
mam nadzieje ze rozwazycie moja propozycje

KubusiegPL


a gdyby troche przesunac szybki tak jak na rysunku wiem ze slaby bo slabo rysuje w paincie ale moze ie doczytacie Wink


Załączone pliki Miniatury
       
Niedostępny
#2
Gdyby było powiększone wejście, to samo pvp trzeba było powiekszyc :/ powiększanie=mniejsze przejscie miedzy mini pvp i masarnią=zmniejszanie masarni, nie kombinuj [emoji6]


Nie bądź lama, daj plusika [emoji2]
#3
Jak dla mnie, to mini pvp powinno być usunięte, i zostawione tylko duże. (często gracze bez ekwipunku stoją w wejściu i jak się jakiegoś diaxowego zabije to zabierają itemki...
#4
eee znowu bez przesady mini pvp jest fajne i ma wielu wielbicielow ...
Niedostępny
#5
ee tam mini pvp jest fajowe bo tam jest rozp****ucha na całego jak jakiś kox nie interweniuje xd
a poza tym to nie zauważyłeś jakoś jeszcze żadnego tekstu typu "koxy diaxy na mini pvp"? bardzo dziwne
ludzie wchodzą na duże zazwyczaj gdy chcą poważniejszymi środkami się ponaparzać takimi jak łuki czy poty rzucane
Nie mam sygnatury. Enderman
#6
wedlug mnie wejscie musi byc malutkie tak jak arenka, bo inaczej bedziecie zwyczajnie przebiegac przez pvp, a tak to przynajmniej nie macie tak latwo.
co do bicia z gory to pomysle, ale to chyba dziala tylko na luki, nie wiem zreszta.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości