Witam
#1
Witam chciałem wejśc z tydzien temu żeby działka się nie usuneła a tu ban multi acc jak ja nie grałem od 1 miesiąca przynajmniej nwm o co chodzi a miałem bana na forum i nie mogłem pisać prosze o wyjąsnienie. I są podszywki MeFedr0na i podbno moją tak mówił MeFedr0n jak byłem u niego.

no śmiech zostałem zbanowany permamentnie przez puyana za to że nie grałem Big Grin

Cichusek fajną administracje wbierasz a że ktoś zrobił może podszywkie to nie mój problem może jakiś puyan albo ktoś inny
#2
Nie zostałeś zbanowany dlatego, że nie grałeś, tylko dlatego, że zakładasz multikonta, a potem udajesz, że nie wiesz o co chodzi. Zdecyduj się, na którym koncie chcesz grać, a nie robisz przekręty ciągle.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
Kurde ja nie grałem no byłem na wczasach a jak miałem chwile i dostęp do kompa to chciałem wejść

a nie mogłem a żeby wtedy napisać to był problem bo ban na forum i zobaczcie konto na forum MEfedr0n_ a jest na prawde MeFeDr0n ktoś się podszywa

Prawdo podbnie to Evool ZiiiZ BrunoKastner RxWojna1 ktoś z nich

a rzepielinka pamiętasz co kupiłem od cb działkie na 1:2 to mi ukradł Evool włamał się prawdo podobnie na konto a że oddałem te działki przy spawnie Mefedr0nowi to tylko ją wziął
#4
To powiedz mi, dlaczego twoje działki przekazałeś dla MeFeDr0n'a?
A do swoich działek dodałeś jego? Z czego wychodzi, że masz 6 działek.
Konto MeFeDr0n_, to konto tej samej osoby czyli MeFeDr0n, tylko do tego drugiego zapomniał hasła i zrobił nowe konto.
#5
Mefedr0n to nie wiem kto to a MeFeDr0n to mój brat cioteczy mieszkam od niego nie całe 700m nie zapomniał hasła bo nawet ja jeszcze pamiętam

Mefedr0n_ to nwm kto to Mefedr0n to wiek to to

a 6 działakami to tak jak się gra w 2 os to tak a Mefedr0n to nie wiem kto to wgl Mefedr0n tylko gra żebym miał więcej o 3 działki a jemu po co by bylo mk jak i tak nie gra
#6
Jak na moje to wygląda tak, masz 3 działki, ale ci mało. Zakładasz mk i przekazujesz działki MeFedr0nowi, po czym na koncie Play_Hard bierzesz kolejne 3 działki. Wszystkie działki są w atrakcyjnej lokalizacji, bo z tego co się orientuję wszystkie działki o których mowa są niedaleko spawnu. Ja myślę, że perm słusznie dany...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości