Nether dla zwykłych graczy
#1
Smile 
Witam.Chciałbym przedstawić swoją propozycje, aby zwykli gracze mogli też korzystać z netheru. Niektórzy gracze chcieliby na pewno mieć surowce z piekła. Większosć uzytkowników (nie vipów i svipów) próbuje zdobyć jakieś bloki typu netherrack itd. ale nie chcą wykupywać Vipów. Pasowało by, gdyby gracze mogli wchodzic do netheru chociaż na 1h-2h. To wg mnie jest wystarczający czas by zdobyc jakieś surowce Wink
Proszę o rozważenie mojej decyzji.
Pozdrawiam Big Grin
#2
Ze 100% pewnością stwierdzam, że ten pomysł napewno nie przejdzie.
Jednym z przywilejów VIPa/SVIPa jest dostęp do netheru, więc jeśli zwykli gracze uzyskają dostęp do netheru, to:
1. VIPy/SVIPy stracą na wartości (przywilej do dostępu do netheru)
2. VIPy/SVIPy nie będą sprzedawać graczom surowców z netheru i nie będą zarabiać pieniędzy z tego tytułu (że mają dostęp do netheru).
3. Serwer będzie mniej zarabiał na VIPach/SVIPach głównie z tytułu braku potrzeby VIPa/SVIPa do wejścia do netheru.

To, moje, subiektywne przewidywania idące na niekorzyść VIPów/SVIPów.

Jeśli narzekasz, że VIP/SVIP ma lepiej, to wydaj te 11,07/17,22 zł na VIPa/SVIPa i nie zazdrość VIPom/SVIPom, że mają nether we władaniu.

Niedostępny
#3
albo chociaz zeby zwykly gracz mogł posiadac 2 dialki ://
#4
Tak bardzo chcesz te działki, to zrób multikonto wydaj już te 11.07 zł z kieszonkowego, czy powiedz mamie by ci tego SMSa wysłała, przecież to nie jest jakaś wysoka suma. Tak samo z netherem... Kupienie VIPa się dość opłaca. Jak tak patrzałem na ceny VIPów na innych serwerach, to 30 zł za pisanie kolorami i kilka innych mało potrzebnych przywilejów to dość sporo, przynajamniej w porównaniu do cen na sky-landzie Tongue A jeśli wiesz, że będziesz grał przez najbliższe 2 miesiące to SuperVIP już załatwi sprawę całkowicie, bo wychodzi taniej niż za VIPa ;p
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości