Pytanko/propka
#1
hej bo mam pytanie czy można ustawić jako że tepa się na określoną działke bo np chce zrobić sklep (mapa wam pokaże gdzie) ale przecież jak mnie all odwiedzaja to tepa na działke z domkiem Sad)a jakuś u ridera tepa graczy na dalszą działke to cichy zmienisz to jakoś albo ustawisz jako tą 3 działke(dom:2) jako dom:1 ? i będzie na nia tepać bo bardziej chodzi o tp lub dodanie takiej komędy : /działka ustaw dom(lub tp) dom:2 i to czy da się to jakoś zrobić mape macie w załączniku

I cichy odpowiedz a nie zamykaj temat ok?


Załączone pliki
.bmp   Nowy obraz mapy bitowej.bmp (Rozmiar: 259.44 KB / Pobrań: 22)
........................................UwU
Niedostępny
#2
wiem o co ci chodzi, ale jest to czesty problem i nic na to nie poradze.
ty przynajmniej mogles ustalic gdzie co wybudujesz bo wiedziales, ze na glowna sie tylko teleportuja.
niektorym to nawet samo sie przestawia i to jest wiekszy klopot.


ale przyszla mi do glowy pewna mysl. moze jakby sie opuscilo te dzialki (/dzialka opusc), wtedy beda nadal zabudowane, ale niczyje, to jak je sie zajmie w jakiejs dobrej kolejnosci to moze zmieni sie glowna dzialka? nie testowalem tego i nie bardzo mam mozliwosci. mozna sprobowac, ale trzeba to robic bardzo szybko bo dzialka jest wtedy niczyja i kazdy moze ja zajac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
testoałem i nic nie działa jak opusciłęm to tepało na ta 2 działke tą pustą ale jak zajołem sporotem tą z domkiem hayera to tepa na tą a domem
a graczy tez tepa na tą z domem cichy nei da się jakiejś komędy dodać która by to ogarnęła bo u ridera się tapają na dalszą działke i nic Sad
lub mi przestaić że mój dom:1 będzie jako dom:2 a dom:2 jako dom:1 a przecież zasze tepa na działke (UVIP) na dom:1
........................................UwU
Niedostępny
#4
nie da sie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości