Nic zrobic nie moge.
#1
Witam.
Od dzisiaj mam taki otoz problem, ze nie moge nic zrobic na swoich trzech dzialkach.
Mam takie lagi, ze nie moge wg isc ani pisac. Przez to musze wylaczac komputer ;/
Mam do dzialek dodanych kilka osob (oprocz dzialki z konmi). Moze ktorys z nich cos zbudowal mi na cos zlosc. Tego nwn.
Dodam, ze na dzialce ze stajnia jest duzo koni, ale przez kilka dni nie byly rozmnazane a taka sytuacje mam od dzis.

//edit
Prosze o nie zabijanie zadnych zwierzat bez mojej zgody c;
#2
a neta sprawdziles? mozd twoj dostawca cos wlasnie robil albo zmienial.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Cichy myśle,że to nie wina jego neta. Ja mam tak samo gdy dojde do puyka działki zaczyna sie klatkowanie takie,ze mc musze wyłączyć.
PS mamy działki obok sb i jestesmy dodani. Lagi zaczynają sie od gdzy podchodzimy do działki puyka
Niedostępny
#4
w sumie to nie wiem. sprawdzilem wszystkie twoje dzialki na ktorych jestes wlascicielem i nic nienormalnego nie widze.
ale sa takie drobne rzeczy ktore zmniejszaja ilosc fpsow. obok twoich dzialek mam miedzy 70 (gdy sie ruszam) a 150 (gdy nawet kamerki nie obroce) fps.

hm.. u ciebie mc4ever znalazlem nalozone na siebie wagoniki (zbugowane) i maszyne ktora ciagle sprawdza czy cos nie zostalo wrzucone do segregacji.
u jakiegos damiano77772 (obok was) byl szybki zegar redstone otwierajacy i zamykajacy wlaz do podziemi czy czegos.
a u ciebie puyan jest po prostu duzo nitek redstone, pistonow, glowstone i dookola pelno zwierzat - nie tylko u ciebie.
wedlug mnie po prostu wszyscy dookola macie na to wplyw, bo zbyt duze budowle porobiliscie.

btw. to nie sa "lagi" bo mnie nie cofa, ani nic. moge normalnie chodzic, niszczyc i budowac. po prostu mam mniejsza ilosc fpsow z tego wszystkiego i nieprzyjemnie sie gra bo czasem klatkuje ekran.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Em nie wiem co Cichy zrobiles, ale jest wszystko dobrze.
Moze nie jest to tak przyjemnie, ale pisac i chodzic mozna.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości