Mecz Polska Niemcy opinie wyniki pogaduchy
#31
Mecz w koncu wygrany jest po tylu latach.Cos chyba w Europie powstaja nowe potegi pilkarskie xd skoro juz Hiszpania nie daje rady i takie slabiaki wygrywaja.Zobaczymy co bedzie dalej ze Szkocja
#32
Muahahahahaha hu*ter dostał w ciepełko Emerald
#33
wy chyba meliscie cos z TV że wam 2:0 dla polski pokazywało... Pewnie zwiecha przy transmisji.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#34
Ustawione było to

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#35
Polska kupiła mecz i tyle.
Niedostępny
#36
Najlepiej powiedziec "ustawione","Kupiła" nawet jezeli to niech sie ciesza bo Niemcy w koncu dostały po tylu latach a teraz smieja sie wszyscy.Zobaczymy jak bedzie ze Szkocja.Wygrali to wygrali,zobaczymy po Euro xd a i tak Niemcy wystawili rezerwowych bo polowa na kontuzjach jest
#37
(10-12-2014, 15:33)HunterPL napisał(a): Najlepiej powiedziec "ustawione","Kupiła" nawet jezeli to niech sie ciesza bo Niemcy w koncu dostały po tylu latach a teraz smieja sie wszyscy.Zobaczymy jak bedzie ze Szkocja.Wygrali to wygrali,zobaczymy po Euro xd a i tak Niemcy wystawili rezerwowych bo polowa na kontuzjach jest

Całe euro będzie ustawione

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#38
Polska wtopi połowę ( jak nie wszystkie ) fundusze z całego kraju bo obstawila wyniki...
[Obrazek: Moje_Logo.jpg]
Daj diamencik na:
[Obrazek: Mimik888]
#39
(10-09-2014, 19:35)xFishu napisał(a): Uważam, że zawodnicy reprezentacji Polski grający w najlepszych ligach i klubach piłkarskich świata. Biorący udział w wielu międzynarodowych turniejach. Świetnie wyszkoleni, dobrze znający taktykę piłkarze B Klasy pod wodzą naszego nieustraszonego, mądrego i rozważnego trenera, bożyszcza nastolatek rozgromią naszych zachodnich sąsiadów w nadchodzącym meczu.
A jak byś dostawał tyle to Lewandowski za jeden mecz to kierwa był byś milionerem
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#40
Proszę o usunięcie wątku. Dziękuję.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości