Dlinksys
#1
Witam. Wczoraj chciałem sobie kupić vipa za diaxy. Pisałem na czacie ze kupie vipa i płace diaxami. Zglosil sie do mnie Dlinksys i zapytałem sie go ile chce za tego vipa. On odpowiedzial 2 staki i 18 rud diax ale pozniej jeszcze podnosil kwote twierdzac ze kolega mu powiedzial ze vip wiecej diaxow kosztuje. On mowil ze zalatwi tego vipa u cb (czyli u Cichusek) i ze jak doplace 2 i pol staki diaxow , 20 stak zlota i 3 stak zelaza to Cichusek da mi vipa na 2 miesiace. To ja sie zgodzilem. Dalem mu to wszystko i on napisal mi ze idzie do Cichuska dac te surowce i napisal mi ze wciagu 24h otrzymam tego vipa i sie wylogowal. Ja vipa nie dostalem i najgorsze jest to ze nie kamerowalem tego wszystkiego z telefonu. Musialem ponad miesiac zbierac na te surowce. Ale chyba nic z tym Cichusek nie zrobi bez dowodu.
#2
(08-27-2014, 20:30)kostuchaxx napisał(a): Ale chyba nic z tym Cichusek nie zrobi bez dowodu.
To przeciez oczywiste...
Bez dowodow nawet skargi nie rob...
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
No i na przyszłość nie ufaj osobom, ktore piszą, że znają admina (a tym bardziej w takie bajki z vipem), bo tak nie jest.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości