Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. (/showthread.php?tid=8630)

Strony: 1 2


Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - TheGardenPL - 06-22-2014

1. Anty-flood na czacie - Nie można go skrócić do 5 sekund? Trochę kiepskawo czekać te kilkanaście sekund żeby coś napisać ponownie, np. zanim się poprawimy (najpierw napiszemy z błędem, a potem sprostujemy gwiazdką) to już ktoś nam się wbije zwyzywając od dysortografów. Zwłaszcza Frost. xd

2. Limit znaków w sygnaturze. Można go powiększyć? Bo 255 znaków to troszkę mało, a jak chcę wklepać jakiś tekst z efektem tęczy, np. taki - GARDEN
To zajmuje on 144 znaki, czyli do dyspozycji zostanie nam "aż" 111 (przypadek nie sądze) znaków do dyspozycji. W przypadku większej zabawy z kolorkami, po prostu nie można ze względu na limit. Można go powiększyć do 1000 znaków?

3. Skalowanie obrazów na forum - jak to działa? Po specjalnie zrobiłem sobie w GIMP'ie sygnę szeroką (na całą stronę), ale wąską żeby wygodnie przeglądało się posty (sygna ma wysokość 300 pixeli), i oczywiście zeskalowało ją na mniejszą. Na jakiej zasadzie działa skalowanie i czy da się je wyłączyć dla obrazków o wysokości mniejszej niż np. 500 pixeli?

4. Lista znajomych i ignorowanych. Po co to jest? Bo tak trochę nie rozumiem tego, chyba nikt nie używa tych list.

5. Limit wstawianych plików. Można powiększyć limit wielkości wstawianych plików do 700KB (lub nawet 1MB)? Bo tak trochę kiepsko tłumaczyć innym jak zmniejszyć rozmiar, i pozbędziemy się głupiego "mazania ekranu" w dowodach.

To tyle z mojej strony, prosiłbym o niezamykanie wątku, jakoś się dogadamy.


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - Frost - 06-22-2014

1. Kiedyś było 5,tera 10,nie wiem czemu zmienili, przyda się
2. Bieda straszna, ale przyda się więcej znaków
3. Tego nie wytłumaczę, czekamy na Cichuska
4. A jednak używają, sam przez 1.5 roku nie wiedziałem ze jest coś takiego xd
5. I tu BARDZO się to przyda, nie będzie spamu ze zakrywa pół SS w rogach

Frost & Porywacz Corporation z o.o.


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - Razor15 - 06-22-2014

1.Fajnie by było.
2.Mi nie potrzeba.
3.Nie wiem.
4.Jest coś takiego? xd
5.Baaardzo się przyda!


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - FLP - 06-22-2014

1. Chodzi o Anty-Flood na ShoutBoxie? To jestem na tak.
2. Zdecydowanie na tak.
3. Nie wiem, sam tak miałem, czekamy na Cichego.
4. Sam nie wiem po co to jest. Dodałem kilka osób i to jest przydatne jak chcę zobaczyć czy ktoś jest aktywny albo przejść szybko do jego profilu.
5. Na taaak.


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - Varille - 06-22-2014

1. Na tak
2. Na tak
3. Czekamy na Cichuska
4. Mi sie przydaje
5. Jasne, ze tak


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - minecraftrobcio - 06-23-2014

Ja wszystko na tak.


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - TheGardenPL - 06-23-2014

@ref

Cichy, proszę, nie pomijaj/ignoruj tego wątku.


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - TheGardenPL - 06-25-2014

@ref...

Widzę szczególne zainteresowanie, zwłaszcza moimi wątkami...
Sad


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - KillHuman92 - 06-26-2014

1. Na tak.
2. Na tak, kiedyś miałem fajne pomysły na sygnatury, ale ten limit :C
3. Nie wiem.
4. Lista znajomych? Ja używam ją do "sprawdzania niewidocznych graczy". Patrzę na godzinę, ostatni pobyt i widać, czy jest lub nie.
5. Na tak. (chociaż nigdy nie robiłem wątku ze skargą)


RE: Klika pytań, propozycje, ogólnie - Garden wziął się za pisanie wątku. - TheGardenPL - 06-28-2014

(06-25-2014, 21:01)TheGardenPL napisał(a): @ref...

Widzę szczególne zainteresowanie, zwłaszcza moimi wątkami...
Sad

Znowu ref...