Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Propozycja nowej rangii - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: Classic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Dział: Sklepik - Problemy, Pytania (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=120)
+---- Wątek: Propozycja nowej rangii (/showthread.php?tid=48683)

Strony: 1 2


Propozycja nowej rangii - xNer0TM - 05-24-2024

Proponuję dodać nową rangę do sklepu



Nazwa rangi: ELITA
Czas trwania: 2 miesiące
Cena: 20/25zł

Wszystkie obecne korzyści VIP i SVIP
a dodatkowo:
25$ lub 30$ za 10 minut spędzonych na serwerze (do dogadania)
2x więcej pieniędzy i XP za wykonywaną pracę
Możliwość posiadania 4 działek (1 działka więcej) ponieważ dziwnie dla mnie wyglądają 3 działki połączone w kształt litery L i brakuje tej części dodatkowego terenu.

ewentualnie ale to już może być za dużo
Dostęp do komendy /lot na działce (można ograniczyć czasowo np. 20-30minut latania
 raz na godzinę lub dwie).

Zaznaczam że to tylko propozycja.


RE: Propozycja nowej rangii - l4mb0 - 05-24-2024

niewiem jak z dzialkami moze byc ciezko, ale co do zarobkow to by bylo niesprawiedliwe, 10$ dla kazdego gracza i stale stawki z pracy sa jak najbardziej fair dla wszystkich


RE: Propozycja nowej rangii - xNer0TM - 05-24-2024

Co ty taki marudny jesteś wszystko na nie.
Przy takiej cenie rang, korzyści wydają mi się sprawiedliwe. stawki pracy stałe są mało realistyczne jedna firma płaci tyle a druga tyle. Więc płacąc za tą rangę pracuje dla lepiej płacącego pracodawcy.
Co do pieniędzy za 10minut 25/30$ to nie jest też wygórowana ilość kasy.

Dla mnie mogą równie dobrze zwiększyć cenę za SVIP i dodać jedną działkę więcej i będę usatysfakcjonowany.


RE: Propozycja nowej rangii - l4mb0 - 05-24-2024

(05-24-2024, 09:38)xNer0TM napisał(a): Co ty taki marudny jesteś wszystko na nie.
Przy takiej cenie rang,  korzyści wydają mi się sprawiedliwe. stawki pracy stałe są mało realistyczne jedna firma płaci tyle a druga tyle. Więc płacąc za tą rangę pracuje dla lepiej płacącego pracodawcy.
Co do pieniędzy za 10minut 25/30$ to nie jest też wygórowana ilość kasy.

Dla mnie mogą równie dobrze zwiększyć cenę za SVIP i dodać jedną działkę więcej i będę usatysfakcjonowany.

robiac takie rangi serwer sie robi pay2earn i nie zestawiajmy firm do serwera w minecraft XD


RE: Propozycja nowej rangii - xNer0TM - 05-24-2024

No tak 15$ więcej i 2$ za ścięcie drzewa faktycznie robi mega przepaść…


RE: Propozycja nowej rangii - l4mb0 - 05-24-2024

(05-24-2024, 09:42)xNer0TM napisał(a): No tak 15$ więcej i 2$ za ścięcie drzewa faktycznie robi mega przepaść…

skoro nie robi roznicy nie widze sensu dodawania nowej rangi Big Grin


RE: Propozycja nowej rangii - xNer0TM - 05-24-2024

Robi różnicę ale nie taką żeby robić z tego dramat i mówić o czyimś pokrzywdzeniu. Równie dobrze ktoś kto nie ma VIP i SVIP jest pokrzywdzony bo ma tylko jedną działkę.


RE: Propozycja nowej rangii - l4mb0 - 05-24-2024

(05-24-2024, 09:48)xNer0TM napisał(a): Robi różnicę ale nie taką żeby robić z tego dramat i mówić o czyimś pokrzywdzeniu. Równie dobrze ktoś kto nie ma VIP i SVIP jest pokrzywdzony bo ma tylko jedną działkę.

tak masz racje co do dzialek, ale dzialki to dodatek a pieniadze sa glowna waluta i jakby ktos mial wieksze zarobki robi sie to "pay2earn"


RE: Propozycja nowej rangii - xNer0TM - 05-24-2024

Dodatek na którym również możesz prowadzić własny biznes i dzięki temu więcej zarabiać. Możesz uprawiać więcej roślin lub zwierząt i potem sprzedawać na spawań w skupie lub innym graczą i też będziesz miał większe zarobki od innych co według ciebie jest niesprawiedliwe.

W życiu rządzą pieniądze i kto ma ich więcej temu żyje się łatwiej.


RE: Propozycja nowej rangii - l4mb0 - 05-24-2024

(05-24-2024, 09:56)xNer0TM napisał(a): Dodatek na którym również możesz prowadzić własny biznes i dzięki temu więcej zarabiać. Możesz uprawiać więcej roślin lub zwierząt i potem sprzedawać na spawań w skupie lub innym graczą i też będziesz miał większe zarobki od innych co według ciebie jest niesprawiedliwe.

W życiu rządzą pieniądze i kto ma ich więcej temu żyje się łatwiej.

Gra komputerowa to nie prawdziwe zycie, a co do sprzedawania z dzialek mozna rownie dobrze zrobic wszystkie farmy na 1 dzialce i wybudowac sobie na niej dom
poczekaj na opinie admina ja tylko napisalem swoje zdanie.