Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Pokaz pulpit - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Off-topic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Pokaz pulpit (/showthread.php?tid=4808)



RE: Pokaz pulpit - FLP - 08-07-2015

Trzeba mieć dar przekonywania i prosić rodziców

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Którzy nie wiedzą że mac to szajs

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Pokaz pulpit - Mateuu - 08-07-2015

maci maja takie minusy że mało gier na nie jest a jak już jest to te gry nie działają tak dobrze jak by działały na Windowsie

Ale złoty macbook to poprostu przepiękny xD

Tu się zapytam to prawda że w OFICJALNEJ Wersji WINDOWS 10 są programy szpiegowskie ktore sprawdzaja nasze lokalizacje ?
Bo nawet podobno bedzie jakis windows defender czy cus co skanuje nasz dysk i moze sprawdzic czy mamy np. mirackiego minecrafta lub jakies inne gry i potem bedzie sprzedawac tej firmie np EA że ileś tam uzytkowników ma te kopie i moga podac kim oni sa i gdzie mieszkaja np za iles tam hajsu a oni na tym zarobia bo zadaja jeszcze iles tam hajsu odszkodowania czyli np. w przypadku minecrafta to odrazu bedzie pozef xD

Kto mnie zrozumiał to szacun dla niego xD


RE: Pokaz pulpit - AboundPL - 08-07-2015

Tak. Aczkolwiek nie.
Windows 10 ma nawalone gówna jak żaden system.
Jeszcze się tego badziewia nie da wyłączyć normalnie.
A więc tak:
Jest keylogger. Oficjalny. Microsoft pisze że wszystko co klikamy jest wysyłane do Microsoftu.
Jest brak wyłączenia autoaktualizacji. Mam neta z transferem i jakimś dziwnym trafem szybko się skończył. Patrzę a tutaj jestt włączone, że udostępniam innym pliki.
Da się wyłączyć Windows Defender, który. ..... włączy się po restarcie..
Jest super funkcja, która udostępnia wszystkie kontaktu po podłączeniu się do sieci WiFi. Jesteś na mieście, automatycznie się łączysz z siecią bo ktoś udostępnia i ten typek ma wszystkie numery ;---;
Totalnie nie rozumiem dawania dwóch paneli sterowania. Raz opcje się włączają tu raz tu.
Lokalizacje tez są wysyłane ale jak nie masz GPS w urządzeniu to jest spoko. Przynajmniej u mnie. Bo myślą że mieszkam w poznaniu. 300km błąd xd
Aha i jest Cortana, która mnie słucha 24/7 i wysyła co mówię do Microsoftu.
Ale pobrałem apke co mi te wszystkie scierwa wyłącza.
W "Ten Komputer" wywaliłem folder "Foldery".
Menu start mam takie jak w Windowsie 7 bo pobrałem aplikację.
Jest spoko


RE: Pokaz pulpit - Mateuu - 08-07-2015

czyli można jakoś te gówna wyłączyć z tego co wiem podobno jest apka co te updatey usuwa ale też ma sama je instalować o np 3 w nocy ale jak ktos dawno lapka z korzu nie cyszcił (ja xD) to sie obudzi ale ja nie mam baterri wlozonej wiec jak odlocze ladowarke to sie komp nie wlaczy xD

A jak już to osobiście czy masz win 10 i czy go polecasz i czy z łatwością można te gówna jakoś się ich pozbyć ? xD


RE: Pokaz pulpit - FLP - 08-07-2015

Nie polecam Windowsa 10. Pobawiłem się tydzień i wróciłem do niezawodnej siódemki. Już bardziej niezawodna jest 8.1 od 10, którą zapewne będę musiał zainstalować, BO DX_12


RE: Pokaz pulpit - Mateuu - 08-07-2015

aha to narazie sostawie moaj 7-meczke

ps wbij na pistolety i nagraj aury plis xd


RE: Pokaz pulpit - Mateuu - 08-08-2015

Może jeszcze ktoś sie wypowie na temat sziegostwa w windows 10 ?


RE: Pokaz pulpit - Raditz - 08-08-2015

A ja mam dalej XP i nie narzekam xd Dobrze mi się go używa.


RE: Pokaz pulpit - Mateuu - 08-08-2015

Serio a miałes już 7 xD moim od XP jest lepsza 7 ;p ale Xp już nie jest wspierany ale za to dużo gira na nim idzie xD


RE: Pokaz pulpit - FLP - 08-14-2015

[Obrazek: Y29wtLs.jpg]

dunno wtf is dat shiet but i rly like it

poza tym, zmieniam zdanie. windows 10 po kilku usprawnieniach jest fajny Smile