Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Pokaz pulpit - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Off-topic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Pokaz pulpit (/showthread.php?tid=4808)



RE: Pokaz pulpit - FLP - 12-31-2014

A ja jestem przyzwyczajony do 7 xD

(12-31-2014, 02:08)Viper napisał(a): zapchają tez telefon który po zainstalowaniu paru apek tnie sie jak tani smartfon z bazarku za 200zł (moze stąd je biorą i sprzedaja pod logiem Samsung ?) masą niepotrzebnych funkcji które natalia tak uwielbia (PRZESUWANIE TEKSTU WZROKIEM? WTF? KTO Z TEGO BEDZIE KORZYSTAC)


czekam na slabe hejty

czy ja wiem xd mi sie nie tnie w ogole, a mam go juz sporo ;p byc moze umiem dbac o to zeby nie bylo smieci... nwm ;p

Ale co do 8, to jest naprawde całkiem ok, tylko żeby nie fakt że microsoft ma w upie pecety i w 8mce poszedł w stronę dotykowych ekranów... bo kafelki myszką nie za fajnie się obsługuje


RE: Pokaz pulpit - Hayer - 12-31-2014

To daj se sobie na pulpit xd

Wysłane z mojego Sony XPERIA Z2 przy użyciu Tapatalka


RE: Pokaz pulpit - FLP - 12-31-2014

A tam, wolę mieć tylko pulpit ;p


RE: Pokaz pulpit - Viper - 12-31-2014

(12-31-2014, 10:27)FLPlayGamesAgain napisał(a): A ja jestem przyzwyczajony do 7 xD

(12-31-2014, 02:08)Viper napisał(a): zapchają tez telefon który po zainstalowaniu paru apek tnie sie jak tani smartfon z bazarku za 200zł (moze stąd je biorą i sprzedaja pod logiem Samsung ?) masą niepotrzebnych funkcji które natalia tak uwielbia (PRZESUWANIE TEKSTU WZROKIEM? WTF? KTO Z TEGO BEDZIE KORZYSTAC)


czekam na slabe hejty

czy ja wiem xd mi sie nie tnie w ogole, a mam go juz sporo ;p byc moze umiem dbac o to zeby nie bylo smieci... nwm ;p

Moja siostra ma trenda i laguje sie jak cholera a ma tylko najpotrzebniejsze apki typu endomondo, ING Bank i tak dalej.. + ma jeszcze sporo wolnego miejsca na dysku a pisze ze za malo pamieci aby zainstalowac lub zaktualizowac aplikacje na urzadzeniu ._. Nie mówie ze te z wyszej półki sie lagują czy cos bo to oczywiste ze telefon za około 1000 zł i wiecej bedzie dobrze chodzil.. mam namysli srednia i niską półke


RE: Pokaz pulpit - FLP - 12-31-2014

noo tu masz racje, samsungi sa slabe w sredniej i niskiej polce, serio wybralbym sony ;p


RE: Pokaz pulpit - Varille - 12-31-2014

A VIPER DALEJ DRAZY TEMAT...
Teraz ja cos powiem, smartfony nie sa wieczne, i tak sie
popsuja, chinski, indyjski, koreanski, japonski szajs.
Kazdy wybiera co chce, a Wy bedziecie sie klocic o pieprzone smartfony. Gratuluje.


RE: Pokaz pulpit - FLP - 12-31-2014

na twoim miejscu nic bym nie pisal jezeli nie chcialbym drazyc klotni ;p my tylko wyrazamy swoje opinie i porownujemy je ;p


RE: Pokaz pulpit - Varille - 12-31-2014

Nie powiedzialam, ze UWIELBIAM te funkcje. Nie kazda lubie,
ale sa przydatne. (NIE WSZYSTKIE, BO ZARAZ O DURNE FUNKCJE SIE POKLOCIMY)


RE: Pokaz pulpit - Croxx - 12-31-2014

Varyl nie drąż xD


Gdzie sylwestra spędzacie? Wink


RE: Pokaz pulpit - Varille - 12-31-2014

Gdzies.